Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (46)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Vai ce nashpa.....oare sa il mai ingros sau sa schimb culoarea. Ia sa dau un oki pe net sa vad la altii

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Marlena, dupa dr Ancutei dupa 5 luni (voi le aveti deja) poti sa ii dai din aceeasi supa/piure 2 zile.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Am si eu o intrebare pentru fetele care au intrat anul asta in CIC. Trebuie noi sa depunem dosarul la Primarie sau angajatorul?

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

vezi daca ai stelute....te joci cu culorile...nu-i asa Codruta si Marlena?

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Vaaaiii, mai nashpa! Trebuia sa schimb culoarea, dar am zis sa ma asortez! data viitoare, ca mi-am terminat punctele.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gavrilia spune:

Eu abia anul trecut am terminat facultatea.Insa eu stau aproape de Sf. Ecaterina,acum lucrez la primaria sectorului 2.Angajatorul depune dosarul si noi trebuie sa depunem la Serviciul Asistenta Sociala, Alocatii anexa nr. 1 si o declaratie pe propia raspundere cum ca nu realizam nici un venit profesional.Cel putin asa am facut eu;m-au chemat de la servici, acum nu mai stiu cum mai e;cert este ca mereu se schimba anexele...eu le-am completat de 2 ori, asa au vrut cei de la personal caci se putea lasa si anexa veche...

Gabriela si de 4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Gabi bine ati venit in grupul nostru

Cristell frumoasa bebita ta ,sa-ti traiasca

Fetelor eu sint suparata ,dupa ce iam dat bibe lui Antoine la ora 16 la 5min dupa a facut kaka (diaree)de 5 ori ,asa m_am speriat si am sunat pediatra asta tampita este plecata in vacanta,dar era un nene care ii tine locul si ma speriat mai tare ,am sunat la urgenta si ma lamurit una de acolo mi_a zis ca daca face si febra si starea lui se deterioreaza sa ma duc la ei ;dar doamne multumesc sa mai linistit,febra nu are ,kaka nu mai face ,sa vedem acuma ca ma duc sa ii prepar un bibe ca este ora sa pape


poze
DanaAntoine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Cristinam_am uitat la poze ,doamne ce seamana cu tine VIctor ,semanati ca doua picaturi de apa,oricum ai niste puiuti sa-ti traiasca

poze
DanaAntoine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Stiu Gabriela ca si pe mine m-au pus sa completez formularul ala idiot de doua ori. S-a schimbat anexa cu doar un rand pe care l-au introdus, nu l-ai completat degeaba...ceva cu referire la o lege...de, idioti. Dar o sa vezi ca si in munca noastra ne lovim de birocratia asta mizerabila...eu una m-am obisnuit.

Daca trebuie sa-l depun eu inseamna ca trebuie sa ma ingrijorez ca astia de la serviciu nu mi-au spus nimic.

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

hai sa ma laud si eu cu Andrei, azi a golit si el castronelul cu piure de mar copt, asta dupa ce i-am pus in el o masura de cereale de la humana, ca noi din astea folosim!!! sa vad maine cum il pacalesc sa pape si supica.......
uite si poza
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mary_florin/detail?.dir=/dda6&.dnm=7553re2.jpg&.src=ph

Mary si Andrei(29.09.2005)
poze

Mergi la inceput