Muziceni DC ! (3)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

FELICITARI!!!!
angy, incearca sa te si odihnesti un picutz ca numai cand povestesti ce si cum parca ma ia pe mine oboseala
eu de maine intru in "priza" avem slujbe la patriarhie de joi si pana luni foc continuu...dar merg cu mare placere si sper sa nu simt oboseala
va pup si va urez spor la pregatiri

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Mey,mey e tare liniste la noi,sabina la Busteni,Ira,oare pe unde e?
Eu cu pregateli Monica la fel.
Monica,mersi esti o scumpa,eu sunt terminata,bateriile s-au golit,nu ma mai adun,ce mai oboseala cronica,iar ceea ce am facut acasa numai pregateala nu se numeste,curatenie asa de "ochii soacrei"de mancat mancam la maica-mea de Pasti,asa ca imi mai ramane maine sa le cumpar de iepuras ceva.
Tu cu repetitii,slujbe imi imaginez ca esti pana peste cap,macar esti mai linistita,ca la noi in RO serviciul este de fapt stress.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

feteleeeeeeeeeeee, am scris referatu ala , e verificat cu profu, si plec la Busteni multamita:)

Alina, felicitari, BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!


Si eu am oboseala cronica...ma duc acuma si ma ia fimea drept noua, ai de capu meu:D
Va urez Paste fericit, Luminos, si fara prea multa oboseala.Mergeti la Inviere? eu tare as mai vrea sa merg.Sper sa si reusesc, daca ploua, nu putem scoate fetita.Desi la Busteni chiar poti umbla noaptea pe strada, asa ca nu stiu de ce nu m-as duce;-)
Va pup tare de tot, eu vin pe marti asa, sa depun lucrarea, apoi ma intorc la family ca sa mai venim pe 1 mai definitiv.Definitiv e un fel de a spune...ca in Iunie vine vacanta;-)) deci iar plecam.

va im



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor va urez din tot sufletul sa aveti parte de un Paste linistit si fericit

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Hristos a inviat!
Paste fericit!Lumina invierii sa va aduca intelepciune,sanata,bucurie in suflet alaturi de cei dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Hristos a inviat ...in Romania....aici, mai avem de asteptat...

Va pup pe toate si va imbratisez cu drag !

Paste fericit !

Sofie, 3 ani si 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ADEVARAT A INVIAT!
pe toate

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Paste fericit in continuare,va pupam,noi cei trei muzicieni,Alina,Daniel si Angy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Paste fericit si linsitit
de maine reintram in activitate
va

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Cristos a inviat!
Doamnelor, ce-mi aud urechile???
Ati scapat de "profesionista" Crinela?
Am o varianta, astept sa mi se confirme.


Mergi la inceput