ce barbati va plac?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by ingerash
[...]si sa .... scrie cu stiloul



am si io o curiozitate, de ce tocmai cu stiloul?:)))))))

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Oana_B
fiindca am intalnit odata unul <<bun>> care scria cu stiloul si pt. ca eu scriu cu stiloul si mi se para ca arat mai frumos decat cu pixul (pixul deformeaza scrisul pt. ca biluta aceea aluncaaaaaaa)
acum intelegi?

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipinela spune:

...daca fetele de 1.55 viseaza la barbati inalti de 1.90 atunci cele care au 1.70-1.80 ce fel de barbati sa-si doreasca?
Si barbatii micuti sa ramina singuri pe lume?
Pina la urma cred ca tare mult conteaza sa-l aiba pe acel "vino incoa!"
Eu visam la un tip mai inalt decit mine (nu vroiam un anumit metraj), brunet (ca si eu sunt bruneta si nu ma vedeam linga un tip blond) si cu ochii... calzi si iubitori.
Intimplarea a facut sa ma indragostesc de barbati sateni iar pe unul l-am luat si de barbat chiar daca nu e mai inalt decit mine ci suntem de acceasi inaltime (cind suntem fara pantofi in picioare).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Al meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

pffff buna intrebare!

Sa ma faca sa rad
sa stie cand sunt trista
sa stie cand mi-e greu
sa stie sa cand sa taca sau cand sa vorbeasca
sa aiba mai mult par ca mine (pe picioare, de ex).Nu radeti. Pierce Brosnan e penibil de cand s-a epilat. Cel putin asta e parerea mea.....



in rest, daca feromonii "zice" ca ma atrage, nu comentez, e de bine !!!

cu unu de felu asta am facut un cupil si probabil voi mai face macar unu. in rest....ma indoiesc sa mai existe un barbat pe lume care sa le aiba pe toate ......

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Visul meu din tinerete era un barbat blond cu ochi albastri Primul meu sot era brunet-taciune, cu ochii caprui deschis, iar actualul este saten f. inchis dar... are ochii albastri!!!
Si se pare ca Raluca, cea mica, va avea si ea ochisori albastri, chiar daca mai inchis.
Imi plac barbatii inalti si atletici, sa nu vad "burtici" sau altceva de genul asta, ca lesin, dar nu de placere.

Si, bineinteles, imi plac barbatii isteti, iuti sau ageri la minte, respectuosi, bine crescuti, cititi, etc.



Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities
Noi 3, cu Raluca in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Cel mai mult imi plac barbatii gen Antonio Banderas....adik cu parul mai lung si negru si cret,cu ochii negrii,inalt,hmmmm.....fostul a fost ceva pe genul asta....sotul e el brunet cu ochii negri dar nu e Antonio Banderas :D


poze noi
3 generatii
"Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati."
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Imi plac barbatii inalti si atletici, cu "trapez" si bicepsi frumosi, emana masculinitate, nu au nasul mare, au dantura ingrijita si stiu sa faca dragoste. Culoarea pielii si a ochilor ma intereseaza mai putin. Dimensiunea e mai importata

Vorba babutei din bancul urmator (off topic, dar bun): vede babuta un mascul facind pipi intr-un tufis si incepe a se vaita "Vaai, maica, ce grosolanie!" iar tipul ii raspunde "Ei, mamaie.. dar de lungime ce zici?"

**************************************************************
Share your knowledge! It's a way to achieve imortallity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by ingerash

Oana_B
fiindca am intalnit odata unul <<bun>> care scria cu stiloul si pt. ca eu scriu cu stiloul si mi se para ca arat mai frumos decat cu pixul (pixul deformeaza scrisul pt. ca biluta aceea aluncaaaaaaa)
acum intelegi?

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!





Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Mie imi plac toti barbatii cu exceptia :
- celor cu ochii verzi sau albastri
-celor cu pielea prea deschisa la culoare
-roscatilor
-celor mai scunzi de 1,70
-celor mai inalti de 1,85
-celor fara simtul umorului
-celor cu dintii urati
-celor cu sosete albe in pantofi negri
-celor cu unghii netaiate
-celor cu parul lung
-celor cu parul slinos
-celor agresivi in pat
-celor lenesi
-celor care nu iubesc copiii
-celor care mint
-celor care cred ca au dreptul sa insele
-celor prea grasi
-celor prea slabi
-celor cu umerii ingusti

si mai am dar nu-mi amintesc acum


In principiu prefer barbatii mai colorati ,dar nu negri, culoarea arabilor, indienilor , mulatrilor mi se pare ideeealaaaaa



Mergi la inceput