Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (151)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Tizoooo rusine!!!! asa rar pe aci cu toate ca ai fost in conced???? ntz ntz ntz...in alta ordine de idei Radu a crescut intr-adevar maaareee si seamana din ce in ce mai mult cu tine! na, ca am zis-o!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna!

Mama Omidee, esti buna de felicitat, asa ca nu ne lasam nici noi, si-ti uram numa de bine si tie si celor dragi!!!

a dat geru si aici, azi am stat in casa, n-am avut chef de iesit si cum nici Danut nu ma trage de maneca.....

doar de azi ne merge netu, am avut si virusi pe comp, asa ca n-am mai putut intra
revin later, vin buniciiii!!! (just in vizita, pt o ora cred)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Va urez o supersaptamana fetelor!! Please nu ma uitati daca auziti de vreo bona prin Dr Taberei....ca nu mai vreau sa il duc la gradi, uite ca m-am hotarat!!



Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Hehehe, Alice cea cu doua tize, bine ai revenit ! Chiar ca Radu a crescut de cind nu ne-am mai vazut - a fost bine in conced, nu ?
Lia, succes cu bunicii ! Si la mine vine doar mama si sta fro ora-doua, ca mai mult nu are rabdare si cica nu vrea sa ne deranjeze, heheeee !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Salutare!

Am intrat si eu sa urez La Multi Ani! lui Nicole si mamei lui Roxi, si , si sa readuc topicul nostru pe prima pagina, ca era pe pagina a doua, vai vai ce rusine, tocmai noua, vorbaretele, sa ni se intample una ca asta....

Gata fug, ca am trimis piticu in tabara la buni vreo doua ore, si poate apuc sa lucrez si eu ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

LMA mama lu roxa Io am vrut sa va vorbesc da mi-a apasat miel ceva si nu puteam sa raspunz dilok la subect! Io si miss Mielu tusim de ne ies okii ca la melci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Papa, sanatate la max si felicitari pentru Miss Mielu care nemereshte doar butoanele importante din pisiu ! Ca doar mama a stat nush cite luni cu ochii in calculator si deshtele pe botoane, cum sa nu se priceapa si fata, hehehehe !!!!

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Brrr ...ce frig este aici la voi!
La multi ani mami de Roxa!!!
Alice bine ai revenit te dadusem disparuta...Deci ti-ai facut gimnastica pe ziua de azi!
Aliceg..vazut pe Radu...ce-a crescut!
Daria multumesc ca te-ai gindit la noi....noi intr-un an si 2-3 luni revenim in Ro..deci partea cu engleza nu ma prea intereseaza....
Duracell a mai facut ieri un hematom al buza de sus, echimoze pe nas si frunte....iar MP...pretinde ca nu stie ce si cum s-a intimplat...
Andreea drum bun la Brasov!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Salut,intru repede,mi-a explodat monitorul in nas,scriam la voi aici si buf,a mitait cu flama vreo 5 secunde si gata,s-a iscat incendiu.Acu rid da atunci am intepenit si nu nimeream priza sa-lscot.Si noroc de ala mare ca era acasa,abia venise cu mezinu .no,gata ,avem monitor nou,vad mai bine,deci tot raul spre bine.
N-am citit nimic,citesc si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

haha, Alice, exact asa si la noi "nu vrem sa deranjam", pai normal, daca vin imbracati frumos, nu pot decat sa stea frumos in fotolii si sa se uite cum topaie marmota si se tavaleste pana pe sub paturi, saliveaza si roade tot ce prinde....am uitat sa va zic, la noi e eruptie de masele in tot, sus, jos, in fata, in spate, se simt numai colturi, pe zi ce trece.
Roxi- santate mamei, asa cum iti doresti

Mergi la inceput