Apropo' uratel frumusel!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Corina, eu zic ca e manechin fetita ta! Foarte draguta Raluca!!!

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

quote:
Originally posted by gio

Vroiam doar sa-i spun Aissei ca eu de mult ma uit la pozele Alexandrei si mi se pare absolut superba. pt ea.




Multumesc frumos!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babisa spune:

Si eu o vad pe a mea ca fiind cea mai cea si bineinteles ca si este ,din foarte multe puncte de vedere ...recunosc ca am vazut la viata mea copii uluitor de frumosi,dar acea frumusete este oarecum rece si neatractiva...asta vad si la multe adolescente.Eu imi dau seama cat este a mea de frumoasa pt ca am devenit stresata ,ma uit din minut in minut la ea cand mergem cu carutul ,sa vad daca nu cumva are caciula pe ochi,sau e murdara sau ceva ineregula ,pt ca toti cei care o vad se uita atat de fix si studios la ea ,incat cred sigur ca nu e ceva in ordine la fata ei si o intorc sa ma uit si eu...sare categoric din schema ideea ca se uita la ea pt ca e urata.
Copii frumosi ,copii urati...te bucuri sa ii vezi,dar sunt toata un zambet acum cand citesc postarile voastre...sunteti niste mamici atat de frumoase si iubitoare de puiuci...cum va mai faliti voi cu minunile voastre

http://pg.photos.yahoo.com/ph/erin_rux/album?.dir=/37ca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Si eu zic ca am copil frumos. Cel putin eu sunt topita dupa el. Nu zic ca nu-s copii la fel de frumosi ca al meu!

mami de dani (26 iulie 2005)


albumul nostru


Daca totul pare sa mearga bine, cu siguranta ai omis ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana80art spune:

Bineinteles ca am vazut copii f frumosi,asta se poate recunoaste(mie mi se pare normal sa fie asa)dar copil mai frumos ca fetita mea NU.
Mi se pare normal ca ficare parinte sa-si vada puiul cel mai cel pentru ca puiul lui este cel mai cel pt.el.



Roxana si Flaviana(31.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihairi spune:

Fetelor, uitati aici:

2 baieti frumosi



Miha+Ciprian(10.06.03)+Iustin(10.09.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Si Ozi a mea este tare frumusica. Numai ca pe mine ma deranjeaza cei care comenteaza (uite ce fetita frumoasa sau ce baietel frumos!)uitand poate ca tin de mana propiul copilas sau nepotel. Sa va povestesc ceva: intreband o mamica despre criteriile de selectie la un anume grup vocal mi-a raspuns plina de naduf: "Lasati doamna ca a dumneavoastra poate sa raga ca un magar ca o iau fie si numai de decor". Ozi a mea este frumoasa pentru ca are aerul unui copil fericit, emana veselie si practic ti-o doresti in preajma. Am vazut si alte fetite frumoase, cu trasaturi deosebite dar fara lipici asa cum am vazut copilasi de o superdragalasenie.
Ce ne facem insa cu cei care "ne consoleaza" cu: "copiii frumosi mici devin urati mari!"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

quote:
Originally posted by iren

Shi io recunosc atunci cind vad un copil frumos, doar ca nu-i mai frumos decit al meu, ci doar diferit





Sunt de acord.
Ia uitati-va la copilul meu.Asa ca e cel mai cel?

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Nu exista copil mai frumos ca al meu
Cel mult la fel de frumos


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela72 spune:

Si a mea zic eu ca e frumoasa. Si n-am vazut inca un copil mai frumos, dar am vazut foarte multi, la fel de frumosi.


Mire-mama de fetita frumoasa
http://community.webshots.com/user/Papucica

Mergi la inceput