Apropo' uratel frumusel!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

eu da...mie imi plac copiii foarte mult..si da, pot spune ca altii sunt mai frumosi...asta nu ma impiedica sa ii iubesc mai putin pe ai mei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Sigur ca pot sa recunosc ca si alti copilasi sunt frumosi.Dar a mea e a mea-cioara isi lauda puiul
corinadana-cat e de dulce Raluca doamne-doamne


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ba a mea e cea mai cea!

Acum lasand gluma...am vazut copii despre care am zis cu mana pe inima ca sunt frumosi, mai frumosi ca a mea. Si uneori chiar imi spun ca poate doar eu o vad frumoasa. Dar nu conteaza, nu? Zise cioara .

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

Am postat si eu un subiect asemanator si pt ca l-ai postat si tu, iti spun si eu ca al mewu bebe e mai mult haios decat frumos, zic eu! Uneori chiar zic de el ca "azi esti cam uratel!", cu toate ca e frumusel foc!
Si ca sa fiu in ton cu voi, ba al meu a mai frumos!

http://community.Webshots.com/user/roxi_vasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anella spune:

In fiecare zi vad copii frumosi,minunati dar...al meu e frumosul cel mai frumos din lume si minunatul cel mai minunat din univers si ursitoarele ziceau ca se va inventa pentru el functia de presedinte al continentului(ramane sa hotaram noi care continent)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

antonia si emaaimee va multumesc mult ptr aprecieri!
Noi locuim in L.A. si aici sunt oameni cred eu de pe tot globul asta. Si cum s au tot imperecheat unii cu altii au iesit o gramada de copii frumosi de pica!!Combinatii de tot felul care au dus la copii extrem de interesanti si frumosi ca si infatisare!Copii pe care n tara nu i poti intalni!



Corinadana mama de Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Corina,sa-ti traiasca printesa.E o scumpa!

Faza cu vazutul pozelor a fost o gluma,parol!

Si printesa mea e de fapt un print si chiar daca nick-ul meu e mariussimiucc eu sunt Miha.





Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Sincera sa fiu, mai frumos ca Sofia nu mi s-a parut niciodata alt copil.Recuniosc cand sunt si altii frumosi, chiar le gasesc calitati , dar pur si simplu mi se pare ca Sofia e absolut deosebita, un gen de frumusete mai rar in ziua de azi:)
http://photobucket.com/albums/d199/Sabinelu/?action=view¤t=Ingeras2.jpg

Corina, o dulcica fetita ta!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

la Galagie ca tare-i frumoasa!!!!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Vroiam doar sa-i spun Aissei ca eu de mult ma uit la pozele Alexandrei si mi se pare absolut superba. pt ea.

Si da, mi se intampla de multe ori sa vad copii despre care sa spun ca sunt frumosi - e o fetita intr-o reclama la pampers blonduta si cu bretonul in ochi, absolut superba.

Si a mea e exact cum mi-am dorit si cum vroiam eu sa fiu cand eram mica: satena, cu ochi albastri si cu parul cret. Dar m-as abera daca as spune ca e cea mai frumoasa. E frumoasa pt noi si asta conteaza. mai nasol ar fi sa avem 2 fetite si una sa fie mai frumoasa...vizibil. Atunci sa vezi probleme...

If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput