Berceni

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Salut, acum am vazut subiectul. Noi stam la Piata Sudului, punct de mare reper cimitirul "caramidari", pe Sos Berceni.
Nici noi nu stim farmacii care elibereaza grastuite si compensate, dar cu bani, e un adverat lant de farmacii pe Sos Berceni, apropierea spitalului o fi explicatia sau nr mare de bolnavi in zona, nu stiu.
Mergem la joaca de multe ori in spatele pietii Berceni, la "tubulete" asa ca poate ne vedem pe acolo.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Nadina, unde-s tubuletele astea? De ce oare eu nu stiu de ele? Piata Berceni e cea de la Cultural, da?

Anka, Ubitului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

BINE V-AM GASIT .am SI EU O INTREBARE...stie cineva o pensiune curata?VINE cineva la mine pt 1 luna si nu am gasit cazare.ExCLUSA cee de pe DR.GAZARULUI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

E hotelul Agnes pe Oltenitei, de la big spre aparatori. Incearca si acolo. Desi e posibil sa fie cam scump..........

Anka, Ubitului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Mi se pare ca poti gasi pe websitul lor sau pe net nr de tel sa nu bati drumul pana acolo.

Artemis, Ubitului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Buna ! Si eu tot in berceni din 2003 ,pe Anton bacalbasa ( langa soldanului si mariuca ) adica la piata berceni ( si nu e cea de la cultural din cate stiu eu , Anka , ci este vizavi de intrarea in spital pe soseaua berceni ) si serviciul tot in berceni ( pe emil racovita , la gradi ) . Va pup !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Miruta eu stau vis a vis de scoala de pe emil racovita. Poate trecem sa te vizitam daca lucrezi la gradi. Chiar astazi am trecut prin fata gradinitei, am fost la plimbare pentru prima data.
Pupici .

Monica de Maria Cristina (20.12.2006)
Poze Maria Cristina

varsta Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Aka , sunt 2 scoli si 2 gradinite pe emil racovita : langa spital si in spatele sectiei de politie(15) aproape de intersectie . Eu lucrez la cea din spatele sectiei . Daca vreti sa ma vizitati , va astept cu mare placere ! Daca nu gresesc , te-am vazut si la clubul mamicilor din Teleorman .Si eu tot de pe acolo sunt . Va pup !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

miruta, te-as vizita si eu. Eu caut gradi de stat in sect 4 pt Matei si nu mi-ar strica un sfat avizat.
V-am pupat!

Mergi la inceput