Berceni

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Eu tot in Berceni stau,pe Moldovita 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Si eu tot in berceni. De vreun an. Pe emil racovita. Buburuzica stai aproape de mine. Poate ne vedem in cartier.
Pupici .

Monica 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Salutare dragi copii
Si eu tot in Berceni, pe Str. Soldanului, adica pe langa Mariuca, Panselelor, Piata Berceni-Oltenita.




toma_lly
http://community.webshots.com/album/555481321kpzxPj
vine barza/sau nu http://tt.lilypie.com/Q-GUp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Bine v-am gasit! E ceva vreme de cand ma tot intreb: noi cele din Berceni de ce nu avem un topic?

M-am mutat in cartier cu ai mei cand aveam 4 ani. Pe la 20 m-am mutat singura, insa in blocul de langa. N-as parasi zona asta pt nici o alta parte a Bucurestiului. Stau chiar la Piata Sudului langa Agip-ul din intersectie.


Anka si Ubitu Athina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Si eu tot in Berceni stau, pe linga Budimex. Iar retete gratuite am luat de la farmacia York de linga spitalul Budimex (e o farmacie in care am gasit orice, oricind si elibereaza si retete gratuite, compensate si pt OPSNAJ).

Artemis esti vecina cu bunica mea .




si Mihai Nicolae - my little treasure (1 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Madyn, ma bucur, ne-am mai vazut si la subiectul cu SIMS! A! Si sa-ti traiasca baietelul! Nu stiam ca ai nascut! Sa fie sanatos si sa te bucuri de el!


Anka si Ubitu Athina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Haideti la povesti dragelor. Unde sunteti?
O saptamana buna .

Monica 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Chiar acum vroiam sa intreb daca v-ati mutat din cartier! Ca de cateva saptamani nu a mai scris nimeni pe-aici!

Anka si Ubitu Athina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crangutalil spune:

Toma_llY, si eu tot pe soldanului stau, in bl.114, si am fetita de un an si 9 luni si baiatul cls a -2-a.Poate chiar ne stim din vedere.Eu stau din 2000 in cartier, in Buc de fapt, dar n-as da cartierul asta pe nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Salut, acum am vazut subiectul. Noi stam la Piata Sudului, punct de mare reper cimitirul "caramidari", pe Sos Berceni.
Nici noi nu stim farmacii care elibereaza grastuite si compensate, dar cu bani, e un adverat lant de farmacii pe Sos Berceni, apropierea spitalului o fi explicatia sau nr mare de bolnavi in zona, nu stiu.
Mergem la joaca de multe ori in spatele pietii Berceni, la "tubulete" asa ca poate ne vedem pe acolo.
Nadina

Mergi la inceput