Mamici din Cluj partea a 2 a!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Hai sa-ti zic eu ce stiu de dr. Mironiuc, e o dr. buna, cu renume mai ales in probleme deosebite, cum e a ta, asista si la nasteri, si eu am nascut la Gine1 , normal contra cost si detalii de acest gen trebuie sa stabilesti cu ea inainte. Ceea ce am auzit mai nasol despre ea e ca nu prea are rabdare cu pacientele insa probabil ca depinde in ce toane o prinzi ca om e si ea!
sanatae si ai grija de bebe!

Raluca si Ilinca (1 an si 4 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana76 spune:

Salut fetele! inca nu am nascut ......da o asteptam cu drag pe Amalia in fiecare zi sau mai bine zis in fiecare noapte - noaptea e mai agitata! Dorm din ce in ce mai rau si ma trezesc la fiecare contractie.
Stie cineva ceva ce Cris? A nascut sau si Theodora mai asteapta inca vremuri mai bune!?
Pusici la toate fetele si sper sa ne mai auzim ca pana in 15 mai este!!!!!
Dana si Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

buna fetele, revin in forta,mi-a fost tare dor de voi!!
nu am nascut dar am si eu unda verde:)))nu-mi vine sa cred ca am reusit sa ajung in saptamana 38.
maine intrerup tratamentul anticontractii si mi-a zis medicul ca pot naste si intr-o zi!
Dana, te pup, nastere usoara (daca vrei da-mi un semn acasa la 445442)
am amotii mari legate de nastere...tu nu?stiu cel putin 7 persoane care au nascut cu Muresan luna asta si a fost ok.
Doamne ajuta!!!
Raluca, tu ce mai faci?ce mai face micutza Ilinca?
va pup cu drag si dor


cris si bb Theodora Alexia din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruscus spune:

buna mamicilor, sunt si eu o mamica care locuieste in Cluj si as vrea sa va cunosc si eu.Cand va mai intalniti anuntati-ma si pe mine.numai bine.

florina si mica minune Danny Thierry.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Cristiana, ma bucur ca ai reusit sa duci sarcina cu bine pana la capat...NASTERE USOARA!!!! si sa ne dai de veste cand apare micutza Theodora.
Ilinca nu mai stie ce prostioare sa faca..e campioana la asa ceva , in rest e bine! Abia astept sa te vad cu caruciorul...

Ruscus, tare greu reusim sa ne adunam, inca nu am facut-o poate pe viitor, tu in ce zona stai?

Raluca si Ilinca (1 an si 4 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruscus spune:

mamica Raluca stau in hasdeu.mamici din cluj de ce nu ne intalnim o data in parc? imi sunte-ti tare dragi si vreau sa va cunosc,deci ce spune-ti de o intalnire?numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

No, serus tok, clujencelor! Si eu, ca voi.

Ven, dna. Mironiuc, a-ntaia, esti pe maini bune.

ruscus, aflu si eu la spartul targului ca stai in Hasdeu. Eu sint cu puiul de 2 saptamani pe acolo,prin spital, ce bine imi prindea o mamica pe aproape. Dar poate ne intalnim toate cumva, si mie mi-ar face placere.

V-am tzukat,

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Ce ziceti de o adunare in parc, sambata sau duminica?

Raluca si Ilinca (1 an si 4 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruscus spune:

de acord,sambata ar fi minunat.Celelalte mamici ce spun?numai bine

florina si mica minune Danny Thierry

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta mica spune:

bun venit noilor mamici. si eu as vrea tare sa ne vedem. de cand am creat subiectu asta toto asta visez. numa ca nu ni s-o prea aratat pana acum. da acuma ca o venit primavara cred ca nu mai pot exista piedici...
eu is prezenta sambata daca hotaram sa ne intalnim.
pe cine mai contam?
un zambet
mamaruta mica

Mergi la inceput