F.I.V. - cap.55

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Moni, ti-am trimis adresa si daca se poate... trimite-mi pozele fara virusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Lachi, merci mult.Ptr mine oricum e cam departe solutia cu dna Szabo, ca de la Constanta pana la Arad e cale lunga, si nici nu stiu pe nimeni in zona.

Monica-Elena, ma bucur mult ca n-ai rezistat sa nu mai intri pe la noi!



Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Felicia pot sa-ti spun doar ca pentru inceput in mod sigur iti va da un diphereline (decapeptyl) de 3,75 pentru a pune ovarele in repaus. Apoi nu stiu ce iti va da pentru stimularea ovariana. Depinde de la caz la caz.
Uite nr. Dnei. Szabo farmacista din Ungaria care vorbeste limba romana la fel de bine ca si maghiara pentru ca este din Arad de origine: 0036.704.532.589 - nr. de pe mobilul unguresc la care raspunde in timpul saptamanii; si nr. de mobil romanesc la care raspunde in week-endurile cand este in Romania: 0723.167.501. Nu vine in fiecare week-end in Romania. Te pup si multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor, ati scris mult de ieri seara!
Danutza_c ma bucur ca ai revenit pe aici(la FIV54). Ce mai faci, cum mai esti?
Va pup pe toate fetele

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Ce harnice ati mai fost aseara!
Danutza ma bucur ca ai reveni si sus moralul.
Monica ma bucur ca nu rezisti fara sa mai treci pe la noi.
la toata lumea si cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Felicia spune:

Am sunat la dna.Szabo si mi-a dat o veste proasta. Puregonul costa 28 euro iar la noi costa 1.200.000 lei, deci nu am facut nici o afacere.
Am mai dat niste telefoane si am inteles ca se face FIV si la giulesti cu dr. Marinescu si ca acolo ar costa 2000 euro cu tot cu tratament, stie cineva ceva?

Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Vara trecuta cand ma interesa puregonul,sotul meu a fost in Ungaria si pretul era cam 75% din cel din tara.
Cei drept de atunci s-au mai ieftinit la noi medicamentele.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

salut fetele,

moni, ma bucur ca ai aparut pe firmament! sper sa fac eu o fetita frumusika anul asta ... dar sa vedem ce mai dai langa inelul ala valoros;) , desi in astrograma imi iese un baiat asa mai smekerel :)

am vorbit azi cu dna dr , si s-ar putea saptamana viitoare sa merg la ea .
pa pa
pupici
danita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Luli:Vezi ca ti-am raspuns la subiectul teste do ovulatie.

Pupici multi si merci pentru informatie - o sa ma hotaresc dupa ce imi scot maseaua si vad cum evolueaza lucrurile

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Crinuta si Cristinici, merci de primire!

Cum sa fiu? Nici eu nu stiu de fapt chiar daca zic ca bine. Acuma, oricum nu mai pot face nimic, nu mai pot incerca nimic, asa ca viata merge inainte.

Crinuta, tu ce mai faci? Mai incerci odata?

la toata lumea!



Mergi la inceput