Oligospermie (18) - putini, da' (ne)buni !

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna seara, petro. Bine ai venit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:



olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

peterpan, Liana, greucene: ia nu va mai ascundeti dupa colturi si iesiti la apel. Sa scoatem militaria din pod!
dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Buna seara, lume noua....noua ...in an nou.... Peterpan, Petro, v-am simtit lipsa dom'le.
Elise - tb sa crezi ca undeva acolo sus, cineva ne iubeste
Natasha - da asa e, si e din cauza tratamentului de stimulare cu menogon.
Da, tot cu Ancar vom merge mai departe,suntem dispusi sa ne mai acordam o sansa cu el. L-a mine a prins sarcina prima data, au fost char 2 Bobi (si sper sa se intample si a doua oara), si daca faceam tratament pentru SAFL acum poate eram cu bb (ii) in brate. Asta e!
Mi-am impus sa ma ridic si sa merg mai departe, recunosc ca nu mi-a fost usor si am avut un sprijin mare in Oamenii minunati care mi-au fost aproape. Si Voi a-ti fost printe ei si va multumesc.

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

S-a dus nebunia de alta data, s-a dus parfumul de inceput de oligospermie.............
Avem 2 masculi si aia sedati iremediabil , iar dom'soarele nici macar nu incearca o trezire la realitate.........
Se ascunde lumea dupa canapele, de parca numai dirigentie+oligospermie s-ar preda pe internet in ziua de azi......
Halal si n-am cuvinte, din varful inseminarii mele duble, demne de compuneri ca-n vremurile de alta dat'............
La ce valori de neimaginat in anul de gratie 2005, am avut azi, as pleda pana as trezi spiritul oligospermistic din vremurile bune.............
Hellllllooooooouuuuuuuuuuu????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Tabitha: eu speram sa aud vesti bune de la tine.
Luli:ne magulesti.
Oana: succes
La noi lucrurile nu merg prea bine din toate punctele de vedere,dar altfel te ridici de la pamant te scuturi si mergi mai departe decat sa ajungi pe culmi, sa cazi si sa nu te mai ridici deloc.
Iar am zis-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Petro - draga - am fost sincera si a fost din suflet.
Cat despre culmi... ce sunt alea? am fost si noi in culmea fericirii cand am vazut rezultatele la ultima spermograma din anul de gratie 2005 dar cea de anul acesta ne-a readus cu picioarele pe pamant. Valorile au mai scazut putin dar nu dramatic (de la 16,8 mil la 12,2 mil). Ce s-a schimbat in diagnostic - si zau nu stiu de ce pentru ca-i mai proasta ca data trecuta - e ca nu mai scrie "parvisomie", urat cuvant din categoria cu "omie" la sfarsit.

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

greucene: dar ce, faptul ca ma duc sa fac laparo nu-i o veste super buna? Aud? Pai este de admirat curajul meu . Si promit ca pana in aprilie sunt . Hai, cine pune pariu cu mine? Indrazneste cineva sa ma contrazica? Nu cred...

Mergi la inceput