Tinuta de Revelion ?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

off..intre timp am varsat un pahar pe tastatura, si nu stiu de `ce scriu asa nasol...

da, `eu spun sa r`evii la rosu, dar `daca se poate cu `ceva negru sub bluza aia, sau `doar bluza:)gaseti tu un maieu simpatic `chiar `daca fara margele, mai ales ca spui ca `e inte prieteni, accentuezi mai bine cu o bijuterie frumoasa, un colier sau niste cercei frumosi, ce spui?..`dar sa nu amesteci rosu `cu mov `ca nu-i `de bine[:])

sa spui `ce ai hotarat

ps: in`cerc sa sterg literele aparute in plus, `daca o sa mai fie greseli ..scuze...tastatura r`ea car`e a atras paharul spre `ea..si mai nasol `e ca `de la laptop...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

nora eu mi-am facut o fusta neagra din voal si am lipit niste pietricele pe ea ca sa fie asa mai de ocazie iar ca bluzita am tot o bluzita din voal tot neagra si tot asa cu pietricele lipite si avind in vedere ca sunt grasuta de aceea am optat pt culoarea neagra

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
ajunul craciunului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Eu am o rochie neagra scurta in colturi care imi place la nebunie si plus de asta ma si avantajeaza (am putina burtica ).
E ceva in genul acesta numai ca este neagra, fara trandafirul ala intr-o parte, are 2 bretelutze subtiri iar closul vine exact de sub sani dintr-o catarama batuta cu pietricele. Pentru ca sunt plinuta si la maini (si nu suport chestia asta ) voi purta pe umeri un sal simplu din voal negru. Pantofii sunt din lac, cu botul patrat si toc jos (imi place sa dansez!). Geanta este neagra cu paiete tot negre (se asorteaza foarte bine cu pantofii).
Oricum o sa ma pozez si va pun niste poze dupa Revelion! Nora sa pui si tu poze sa vedem ce ai ales pana la urma!

Aaaa am uitat sa va spun ca mergem la un restaurant cu inca 6 prieteni... Abia astept!



Bucuria vietii e zambetul copilului, al omului drag si al sperantei ca totul va fi bine...
Biby


Cununia civila
Biserica
Restaurant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nora2005 spune:

M-am decis: ma imbrac in rosu si negru
Cel care m-a ajutat sa iau decizia finala a fost...fiul meu. M-am imbracat cu toate variantele si am "defilat" prin fata lui. Cea care i-a placut cel mai mult a fost cea cu camasa rosie...Pantalonii sunt negri, eleganti, foarte mulati sus, imi vin foarte bine. Am pus un tricou negru cu broderie la decolteu, dar l-am bagat in pantaloni sa se vada croiala acestora, iar pe deasupra tricoului plasa de margele...si in final vine camasa rosie, descheiata...E cu mineca lunga, dar mineca propriu-zis e 3/4, si mansetele formate din triunghiuri, cred ca stiti stilul acela de mineca. Mi-am facut unghiile rosii, arata super, cu un lac argintiu care le face foarte lucitoare, au un spic auriu foarte finut...Si acum trebuie sa ma decid la bijuterii ! Putin luciu de corp pe decolteu...poate voi pune si ceva prin par, am un fixativ care arunca sclipiri argintii in par...Acum e mai usor. Imi fac parul ondulat...Desi cu ploia aceasta...nu va tine...Am si un ruj asortat la oja. Sper sa reusesc sa ma odihnesc bine in seara asta si totul va fi OK.
Va multumesc tuturor celor care m-ati ajutat !

Va doresc un AN NOU plin de IUBIRE !

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nora2005 spune:

Un AN NOU mai bun pentru fiecare, luminos, plin de IUBIRE si beneficitate, care sa ne implineasca visele, noua si tuturor celor dragi noua !

Din toata inima, cu multa Iubire, va doreste
Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

nora, distractie maxima! La multi ani!



mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzza

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Eu ma imbrac cu rochia de AICI. Nu se vede chiar asa bine...Partea de sus e un verde marin.

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

in primul rand vreau sa spun ceva foarte important:mai, Veve, esti atat de frumoasaaaaa!!!imi vine sa te mananc,zau!

noi suntem la munte, facem revelionul intr-un hotel al Ministerului de Interne.si eu si sotul meu ne imbracam in negru.e culoarea mea preferata.o rochita clasica, cambrata, pana in dreptul genunchilor,cu decolteu nu prea adanc dar destul de generos.in talie imi pun o curea lata de piele acoperita cu dantela si paiete argintii si imi voi pune bijuterii de argint-cred ca numai ceas, cercei si un inel.pantofi anii 60,coafura asemenea.oja rosie, ruj rosu,gentuta mica in ton cu pantofii.have fun you all!



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Amik
La multi ani si petrecere frumoasa,oriunde v-ati afla!Sa fiti stelele serii,nu alta!



Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5
....veniwww.dotphoto.com/Go.asp?l=airise&P=C7B1&AID=3131512&Pres=Y" target="_blank">

Mergi la inceput