skype

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

quote:
Originally posted by dante01

vedeti sa aveti aceeasi versiune, sau macar versiuni noi...
apoi, daca netu' e de 2 lei nu te astepta sa mearga cum trebuie...eu aveam pe dial-up de la rds si cateodata imi facea astfel de figuri...am trecut apoi pe cablu si nu mai am avut probleme...
o eventuala curatare a paduchilor care papa din net e deasemenea o chestie de recomandat, instaleaza ad-aware si da-i o scanare...


...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...




adica e la mine problema sau la ea? Ca eu o aud perfect! Noi avem ADSL si ei sunt pe cablu... la RDS...



si Miron Radu (06 oct. 2004)

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

@lucia, vezi daca aveti firewall sa fie configurat sa treaca si skype...
@lorena
nu-s ghicitor in stele, dar as zice ca mai degraba la ea...zi-i sa faca ce am zis eu, sa curete de purici pc-ul ei si mai incercat apoi...nu se aude niciodata bine, de exemplu, sambata dimineata la 8-9? ca daca atunci merge e clar problema de net si tre' sa-i stranga de gat pe rds, daca mereu face figuri s-ar putea sa fice ceva cu pc-ul...
mai incercati prin prieteni care au net tot de la rds sa vedeti daca la ei se aude bine, daca da, e clar netu' de vina...
daca astia fac trafic mare in retea (se joaca, descarca filme, mp3 sau draq mai stie ce) e normal sa mearga greu...
in fine, mai vb...
succes!

...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

quote:
Originally posted by dante01


@lorena
nu-s ghicitor in stele, dar as zice ca mai degraba la ea...zi-i sa faca ce am zis eu, sa curete de purici pc-ul ei si mai incercat apoi...nu se aude niciodata bine, de exemplu, sambata dimineata la 8-9? ca daca atunci merge e clar problema de net si tre' sa-i stranga de gat pe rds, daca mereu face figuri s-ar putea sa fice ceva cu pc-ul...
mai incercati prin prieteni care au net tot de la rds sa vedeti daca la ei se aude bine, daca da, e clar netu' de vina...
daca astia fac trafic mare in retea (se joaca, descarca filme, mp3 sau draq mai stie ce) e normal sa mearga greu...
in fine, mai vb...
succes!

...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...




Ok, mesaj transmis! Va tin la curent.





si Miron Radu (06 oct. 2004)

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Lorena sa nu te mire si eu il foloseam la inceput..a mers putin moment in care ne auzeam cat de cat apoi mama ma auzea eu nu asa k am renuntat si prefer sa vb cu coucoutel decat sa ma enrvez juma d eora cu skype.cred k depinde si de net cu toate k eu am adsl cel mai mare debit si mama cablu.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

skype e departe unul dintre cele mai bune la capitolul voce...
bate lejer, msn, yahoo si restul...
in plus, nu papa multe resurse, e destul de simplut si baietii mereu fac update-uri...e drept ca unele nu sunt chiar reusite si se poate ca pentru 1-2-3 zile pana apare versiunea urmatoare (dupa ce priesc sumedenie de reclamatii ca nu merge bine sau ca se tot blocheaza)sa nu va mearga daca aveti ultima versiune...s-a intamplat asta de 2 ori in 2 ani de cand folosesc eu skype, dar pt mine e chiar critic sa il pot folosi zilnic si sa mearga cum trebuie...de aceea eu personal tin pentru o satpatamana setup-ul vechi in kit si abia dupa ce vad ca e ok il sterg...

...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by dante01

skype e departe unul dintre cele mai bune la capitolul voce...
bate lejer, msn, yahoo si restul...



subscriu

Oana_B

Sarbatori Fericite !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

the future is bright...
link

...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...

Mergi la inceput