skype

skype | Autor: lucia1

Link direct la acest mesaj

buna fetelo!Am aftat de cateva luni de skype.este o idee super buna de a vb cu prietenii prin skype.Eu am o singura prietena cu care vb prin skype dar vreau sa spun ca se aude mai bine ca la tel.e super bun.Voi folositi skype?Sunteti multumite de el?Cine nu stie de el,va spun ca este f bun si merita sa il incercati.Puteti vb in toata lumea si se aude de o mie de ori mai bine ca mess.Instalati-l si vedeti.

www.skype.com
pupici!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Este absolut minunat skype ! si eu folosesc skype .

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Skype e o alternativa la Yahoo Messenger, mai ales cand unul din ele nu functioneaza cum trebuie.
Da chiar, ce-a avut azi YM?
Skype e de preferat pt. vorbit, YM pentru transfer de fisiere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

Si noi folosim Skype. E "beton".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Lucia, super subiect. Si eu auzisem si vroiam sa-l incerc, asa ca abia astept.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Eu vreau sa-mi conving prietena sa-l instaleze,dar e cam greu.de fapt de lene cred ca nu-l instaleaza.O conving eu pana la urma.Va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonai spune:

Si noi folosim skype ca sa vorbim cu cumnatii din Australia, for free. E excelent. La fel si google talk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

s-a vb aici o tona despre skype...
iaste si un plug-in pt skype video, dati un search dupa posturile mele daca nu cumva s-au arhivat, sau bagati pe google...
bafta!

iacata www.video4im.com/index.php?id=78" target="_blank">aici
nJoy!

atentie, va papa ceva net cand veti folosi video...
dar e way better than yahoo sau msn...


...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Nu stiu cum faceti voi, dar la noi nu e deloc OK... adica vorbim in Ro cu sora mea si ea ne aude fff prost (cu intreruperi, cu ecou, cu intarziere...). Depinde de debit? sau e vreo setare anume?


si Miron Radu (06 oct. 2004)

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

vedeti sa aveti aceeasi versiune, sau macar versiuni noi...
apoi, daca netu' e de 2 lei nu te astepta sa mearga cum trebuie...eu aveam pe dial-up de la rds si cateodata imi facea astfel de figuri...am trecut apoi pe cablu si nu mai am avut probleme...
o eventuala curatare a paduchilor care papa din net e deasemenea o chestie de recomandat, instaleaza ad-aware si da-i o scanare...


...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Fetelor,la mine a venit mos nicolae cu un calculator nou,si am instalat totul f bine.Am instalat si skype, dar nu pot sa intru.Spune ca se conecteaza dar nu se mai conecteaza.De ce?Poate cineva sa imi spuna ce naiba are?PUPICI!

Mergi la inceput