Muzicieni DC (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Eu nu mai zic nimic ca-s franta,ma tarasc de oboseala,nu mai pot,avem duminica de cantat la o gala de teatru,am schimbat programul,ieri din lipsa de elevi,2 sunt plecati si azi am repetat de la 9 la 18,abia ce am ajuns acasa,m-as culca da sunt singura cu copiii,sotul meu are o delegatie pe cap si s-a dus cu repectivii prin oras,iar copiii de unde somn,n-au nici o treaba sunt fresh.
Iar eu o sa o tin in ritmul asta pana duminica,apoi incepe o noua saptamana
Pusici la amandoua,we placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

eu am ajuns acasa aseara pe la 21,45, concertul a iesit bine, dar cred ca astia mici ai mei ma dadusera disparutacand am intrat pe usa au sarit amandoi din pat de ziceai ca atunci "incepe" ziua
angy, bafta sa cantati bine la gala
sabina, ce mai zici ati plecat din nou la munte?
va pup si va doresc we placut

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

angy, cum a fost "cantarea" ?

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Monica,a iesit super bine cantarea,cred ca cel mai mare succes al nostru de pana acum.Sala plina ochi,aplauda in picioare minute in sir.
Eu am mai fost premiata si de Consiliul judetean,cu lotul de olimpici,iar acum seara am aflat ca sunt prima pe lista salariilor de merit,a meritat ceva oboseala asta,dar sincer mi-as lua vreun an concediu.
Sabina,pe unde esti?
Daniel a facut vaccin ieri si mi-a facut febra si ieri si azi
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

fetele, sofia iar are o raceala zdravana, plamanii plini etc:(

de data asta nu ne-a mai dat antibiotic.are febra f mare si cica sa vedem cum lupta , ca are deja o ciuperca pe limba de la antibiotic si e cam nasol sa ia acu antibiotic.Copilu n-are decat sa scoata mucozitatile, asta e de facut...

A fost ieri un concert f frumos ,un medalion Anatol Vieru, a fost sotul meu.Ce rau imi pare ca n-am ajuns si eu....
va pup tare.





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Sabina,intreaba pediatrul de miofilin,ai mei cand au mucozitati grele le dau din asta si e eficiet,la capsule la varsta ei ar trebui jumatate de capsula,care i-o pui intr-o ligurita de suc,ceai...iar la capitolul antibiotice cele mai bune sunt acum cele cu substanta activa"claritomicina",gen fromilid,etc.Eu nu am treaba cu ai mei cu tratamentul asta.Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sabina, imi pare rau sa aud ca sofia este iar bolnavioara, nici alex al meu nu a terminat inca cu tusea...parca o tine asa langa-danga...sanatate multa sofiei si
angy, ma bucur ca ati avut succes, felicitarisi pentru salariul de merit(care chiar este pe merit0 la noi in liceu se cam luau asa dupa ureche nu neaparat dupa ce merite aveai.
am vorbit astazi cu prietena mea din enescu si am intrebat-o de ce-mi zisesei tu mai acum cateva saptamani ref daca pianistii fac instrument secundar sau ritimica...raspunsul este "nu" si cica nici nu ar fii auzit vreun zvon ref chestia asta.
eu aproape am terminat astazi de pregatit pe-aici prin casa si astea 2-3 zile cate au mai ramas pana la petrecere ii tin pe astia mici la mama ca nu am chef sa o iau iar de la capt...daca-i aduc in jumate de ora e la fel
maine am iar gradinitele mele cu pregatirile pentru serbare, copilasii sunt nerabdatori, vor sa-l vada pe mos Craciun
va pup si va urez noapte buna

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Fetelor va salut.E tarziu si nu ma mai pot aduna sa postez ca lumea.Cum sunt copilasii vostrii?Sper ca mai bine.Daniel si-a revenit dupa febra ce o facu-se in urma vaccinului si a fost azi la scoala.
In rest incep incetisor sa ma pregatesc de craciun.
Sabina,daca mai esti si vezi mesajul as vrea sa vb. pe messenger.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

angy, ma bucur ca dani e mai bine
sabina multumim mult de urari, sa va dea si voua Dumnezeu numai bine si muuulta sanatate
am fugit ca mai am muuult de pregatit
we placut

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Va urez o noua saptamana cat mai placuta.
Eu saptamana viitoare am serbare si la Angy,miercuri,iar la Daniel joi.
Copiii vostri cum mai sunt?
V-am pupat!

Mergi la inceput