pampers sau happy?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Si eu am incercat odata happy si nu mi-au placut deloc; nu absorb bine; Stefan era f ud pe piele. Asa ca am revenit repede la pampers (noua nu ne-a iesit kk din el).
Libero nu am incercat niciodata, dar parca m-ati facut curioasa; la pret cum sunt fata de pampers?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyc79 spune:

Toate sunt mai ieftine decat Pampers. Daca cumperi cel mai mare set ar putea sa se apropie, totusi, preturile.

"numai un om destept isi poate permite luxul de a face pe prostul"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

Noi folosim pampers din priam zi de viata. N-am avut probleme decat extrem de rar.

Andra,de printesa (15 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Noi am folosit de la inceput Pampers si nu am avut probleme. Pe la vreo 4 luni, ne-a adus cineva un set Bebiko parca si sunt execrabili. De Happy nu stiu nimic, ca nu am incercat.

Geani de Daria(03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by mariana tache
[Libero nu am incercat niciodata, dar parca m-ati facut curioasa; la pret cum sunt fata de pampers?

[


Eu de obicei,cumpar varianta mega-pack cu 84 de bucati.Ultima oara a costat 620.000 lei

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anella spune:

Si noi am folosit Pampers pana pe la opt luni si mereu aveam probleme cu kk care se intindea pe tot spatele bebelusului iar in parc majoritatea mamicilor se plangeau de asta(cred ca la noi in cartier sunt copiii mai miscaciosi).Acum,cu Happy ,nu mai avem probleme de genul asta desi se mai trezeste ud dimineata dar prefer sa se ude decat sa se unga de kk.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

noi de la happy am avut carne vie.de fapt de la orice alt pampers se irita(cred ca are pielea mai sensibila) asa ca folosim numai pampers.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Eu alaptez exclusiv iar in primele 3 luni, uneori si acuma, facea kk exploziv. Daca e in brate sau o ridic kk se intinde pana la mijlocul spatelui.
Eu numai Pampers am folosit! I-l pun seara si dimineata e plin, plin de pipi, dar ea nu e uda de loc. Se mai uda in lateral, daca nu ii trag destul spre spate partile.

Codruta & Petra (9 august 2005)

Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by mariana tache
[Libero nu am incercat niciodata, dar parca m-ati facut curioasa; la pret cum sunt fata de pampers?

[


Eu de obicei,cumpar varianta mega-pack cu 84 de bucati.Ultima oara a costat 620.000 lei

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!












Si eu la fel. Tot mega pachet cumpar. E ceva mai scump decat Pampers, dar sunt si mai bune, cel putin in cazul nostru.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela72 spune:

Noi am mers pe Pampers de la inceput, o data am incercat si Happy, ca forma mi-au placut mai mult decat Pampers insa spre sfarsitul pachetului a inceput sa se irite funduletul si asa ca iar am cumparat Pampers. Azi mergem la Metro si o sa incerc Libero, tare-s curioasa daca o sa-i priasca.

Mire-mama de fetita frumoasa

Mergi la inceput