Cadouri pentru sot

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

acum pentru craciun i-am luat deja un lcd ca i se stricase monitorul...asta cred ca e tot ca si asa costa destul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

anul trecut i-am luat costum de schi..anul asta urmau schiurile..dar bugetul e insuficient, asa k tb sa ma reorientez...
aveti cumva un program in care sa pot face calendar personalizat? as vrea sa le dau bunicilor, cu fotografii de-ale lui darius

Madalina 18+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )
Darius la 11 luni
VIENA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Eu i-am comandat deja sotului 6 carti din colectia lui Sven Hassel,ii plac foarte mult. Mai are inca 6. Voiam sa-i comand 7 (sunt 13 in total) dar o carte nu am gasit-o. Poate i-o aduce iepurasul, daca o fi pe stoc.
La mine nu merge cu intrebatul, de fiecare data imi raspunde: nimic.Iar eu ii spun ca nimic nu se gaseste in magazine.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyarabella spune:

Vedeti ca la orhideea se fac calendare si tot felul de chestii din astea personalizate iar preturile nu sunt mari.


Eu sotului meu anul acesta ii voi lua un ceas editie limitata(si-l doreste de vre-o 2 ani) si pe mine cu funda rosie !!!!!!!

mami Amy si bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Bebe Beca, te rog un link.

Eu o sa-i iau un HDD-uri extern.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 7 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

De ziua lui, anul acesta i-am luat o geanta foarte frumoasa de piele si o agenda cu coperti de piele, iar de craciun va primi un ceas care l-am comandat pe ebay.
Spor si idei la cumparaturi


32+ cu Stefana
[URL=http://community.webshots.com/album/561146430ocOnmM][/URL]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

quote:
Originally posted by nushulica

acum pentru craciun i-am luat deja un lcd ca i se stricase monitorul...asta cred ca e tot ca si asa costa destul





Da, exact asta vroiam eu sa-i iau ca avem un Crt si vroia un Lcd dar... s-a prins si a dat-o la intors ca nu ne trebuie... ca nu are rost... Ca sa-mi dea mie mai mult de furca. Si e si ziua lui in cateva zile.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puppe spune:

quote:
Originally posted by Ana68

Dragelor,cred ca este epidemie de lipsa de idei vis-a-vis de cumparatul unui cadou pentru soti,iubiti,prieteni...Intru si eu in oala asta...

Asa ca...anul trecut am iesit io basma curata,dar anul asta ce ma fac?!Da-ti,fetelor,cu idei haioase ca sa am si io de unde ma inspira.
Va doresc tot binele din lume!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana




Daca intri intr-un sex shop, sigur gasesti ceva haios si care sa-l si incite, pe de-asupra. Eu i-am luat anul trecut de Sf.Valentin lu' sotu' o pereche de (pseudo)-chiloti cu ate si cu teaca pentru penis, si am si cautat teaca cea mai subtire si cea mai scurta, sa aiba el motiv sa se laude ca nu-i sunt buni, ca vezi Doamne...
Am vazut nu de mult si scrumiere sub forma de fund de femeie, si cani sub forma de sani (se bea din sfarcuri!!!), si mouse ca un tors de femeie, care are butoanele sub forma de sani... Acu' depinde cat de pudibond este sotul tau, dar daca i-au placut boxerii cu pozitii, probabil va marsa si la alte idei de'astea...sexuale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Guguluff

quote:
Originally posted by nushulica

acum pentru craciun i-am luat deja un lcd ca i se stricase monitorul...asta cred ca e tot ca si asa costa destul





Da, exact asta vroiam eu sa-i iau ca avem un Crt si vroia un Lcd dar... s-a prins si a dat-o la intors ca nu ne trebuie... ca nu are rost... Ca sa-mi dea mie mai mult de furca. Si e si ziua lui in cateva zile.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)



asa zicea si al meu anul trecut si cand s-a vazut cu monitorul...nu-si mai incapea in piele de bucurie...tu zi ca el si fa ca tine!!!eu asa fac tot timpul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Merci de sfat, nushulica. Nici eu nu stiu ce sa fac, ca nu are gusturi rele, vrea un monitor de 22", top of the line.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput