Ce doriti sa va aduca Mos Craciun?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Io vreau sanatate pentru tot familionu.Si draga mosule un rezultat bun pliiiz(sti tu despre ce e vorba)
In rest nu vreau nemek.






Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Sanatate, liniste in familie si daca se poate, sa mergem in tara de Craciun.

In rest sa va aduca la toti ceea ce va doriti.

Pupici

Dumnezeu sa ne ajute la toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Eu imi doresc sa-mi aduca Mosul, multa sanatate si liniste interioara, ca de restul ma ocup eu.

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

m-am razgandit, ca nu mai sunt asa suparata: nu mai vreau job, ci sanatate si putere, ca job imi gasesc singura.

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Teledon - 5000€ pentru AlinaLumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carolyne spune:

Eu nu-mi doresc decat sa fim sanatosi, sa avem serviciu, restul sunt maruntisuri.
In rest numai bine la toata lumea.

Carolyne si bobocelul Veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Draga Mos Craciun (Doamne, demult nu ti-am mai scris),
as vrea sa ne aduci multa sanatate, nu mai vreau nici o raceala, fractura, vaicaleala de durere, te rog, ajuta-ma sa fie toti cei din familia mea micuta, sanatosi, sa nu mai trec prin spitale. Te rooog ! As vrea sa-mi readuci sananatea mintala, calmul, buna-dispozitie ca sa nu o iau pe aratura.
Tatalui meu sa-i dai multa sanatate si sa-i mai tai din cheful de munca pentru ca are o varsta si nu vreau sa pateasaca nimic, poate pe tine te asculta, cu mine se face ca nu aude, desi Doamne, ce frumos stiu eu sa strig. In rest rezolva eu cateva cadouri ca stiu eu ce are el nevoie
Sotului meu sa-i dai forta sa fie in continuare ceea ce este, un prieten, un iubit si un tata minunat si neaparat sa-i dai nervi sa ma suporte (lucru greu), sa-i mentii cheful de munca si dorinta de lupta, de restul cadourilor ma ocup eu, stiu io de ce
Giuliei sa-i aduci mai mult somn , nu tare mult, ci un pic mai mult sa pot si io dormi (deh, mama denaturata si egoista ce sunt), sa-i aduci sanatate multa si muuulte jucarii (stii ca-i plac la nebuneala).
Mie - hehehe - mi-e sa-mi aduci o saptamana in care sa ma pot odihni, relaxa, macar un pic. Si neaparat chestiile alea bucataresti ca altfel nu ma poci relaxa nicicum: tavile si formele alea meshto da` scumpe foc

As vrea sa vi se implinesca toata dorintele, mai ales cele in care apar cele 2 liniute magice , acu` 2 ani in 27 decembrie 2003 le-am vazut si eu, va doresc la fel sa treceti printr-un asemenea moment de bucurie, teama, fericire !

Si sa vaeti toti un Craciun fericit, un An Nou muuult mai bun decat acesta.

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Eu imi doresc liniste sufleteasca si sanatate, atat mie cat si familiei.
As vrea s-o vad pe mama mai putin iritata, iar pe tata un pic mai calm in privinta propriei sanatati, la toti un strop de bucurie de sarbatori. Cer prea mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Imi doresc sanatate pentru familie si prieteni, un daca se poate, un apartament mai mare si mai multa vointa pentru a-mi indeplini planurile pe plan profesional.
Dar nu de la "mosul" ci de la Dumnezeu

If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mos Craciun spune:

Eeeeheeee, dragele Mosului, aveti grija ce va doriti... s-ar putea sa se indeplineasca!

Eu va doresc sa va gasesc sanatoase si fericite! Iar daca aveti micuti, sau vreti sa faceti o surpriza cuiva, dati-mi de stire! Sunt pe-aici, pe-aproape...

Mosu'

PS Sarbatorile sunt ceea ce faceti voi din ele! Faceti-le frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Mosule,acu repede repede ca te-am prins ,io vreau niste Manolo Blahnik si o posheta asortata,nu ma supar daca e Dior!
sa nu zici ca nu ti-am zis!

Elena si mademoiselle Amelie-Boubou

Mergi la inceput