Ce doriti sa va aduca Mos Craciun?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Da care e shpilu cu liniutele astea ca nu sint in clar? Sa ma edifice careva pls

Din pacate,mama prostilor e mereu gravida...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

as vrea si eu doua liniute, ca nici la mine n-a fost sa fie pina la final.

si as vrea liniste sufleteasca si sanatate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Yank doo liniute inseamna un test de sarcina pozitiv Fetele va doresc sa fie cu oki si sa aveti bebelusi sanatosi!
Eu imi doresc sa fim sanatosi si noi si bebelusul care vine!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> Va MAI AMINTITI DE LOVE STORY?
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank"> ALINA-LUMINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Va doresc tuturor sa vi se implineasca toate visurile, sa va aduca mosul tot ce va doriti, indiferent daca ati fost cumintele sau ati mai facut cate o boacana pe ici-pe colo.
Cat despre mine, eu am avut un an greu, vreau de la mos doar liniste anul asta, sa faca mosul in asa fel incat sa-mi gasesc linistea si pacea interioara, caci de asta am cea mai mare nevoie. Da' daca ar putea sa "uite" si un ceas de mana sub brad, tare bine ar fi

Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

un job

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Teledon - 3945 de euro, Lumina ochilor pentru Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

Sarbatori fericite !

anul asta, de Craciun, imi doresc doar sanatate, ca nu am prea avut parte in ultima perioada... si liniste...
anul trecut mi'am dorit si eu (un test de sarcina cu) doua liniute (yank, asta este, suntem o gasca de drogate ) dar intre timp am aflat ca nu se poate, asa ca mi'am luat gandul...
in rest, nu mai am nevoie de nimica...

va doresc din suflet sa vi se implineasca dorintele si sa va aduca mosul de toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Am mai raspuns la un sub.de genu',da' la generale..Insa intre timp m-am mai gandit si vreau asa:
Liniste sufleteasca,am avut un an greu..
Un job bun.
Un bb.(da' mai la anu' asa)
Sanatate multa .
Si niste note mari la examene.
Va doresc tuturor sa vi se implineasca toate dorintele.
Pupici cu lipici.
PS:Daca se mai deschide alt sub.pana la Craciun mai gasesc dorinte am o lista intreaga si daca le-as scrie aici as ocupa tot subiectul..

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

OOoh, de-as sti ca trage Moshu o geana pe aici,i-as demonstra ca nu vreau nimic iesit din comun.Imi doresc doar,si asta e din tot sufletul meu,ca tati sa fie cu mine si cu bebele nostru ce se va naste in curind.Insa din pacate e imposibil,caci nu ne vrea.
36sapt+ 5 zile

leea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Sanatate,ca restul cumpar! Si imi doresc sa va aduca mosu voua tot ce va doriti,linii,joburi,tzoale,farduri si nu in ultimul rand sa aveti Sarbatori Fericite

Din pacate,mama prostilor e mereu gravida...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Eu nu as vrea liniute(desi..am cam calcat pe bec)...Dar as vrea o masinaaaaa...Mosuleee...o masinaaaa!!!!!!!!..Preferabil un clasa C....Daca nu se poate..macar un seria 3...
Multila!!!!

Nunta noastra-26.06.2005

Mergi la inceput