Mamici din Arad...???(38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

'Neata la toata lumea!
Pau bine ai venit printre noi!Despre noi poti afla ca de inceput din listutza , spune si tu datele sa te treaca pe listutza.Eu locuiesc in Micalaca.Apropo fetelor se gata anul ar trebui facute modificari pe la varste.Cine le face?La noi de ex:Bianca 7; eu-34;Danutz-40.
Bine ca se mai incalzeste vremea ca ma apucase groaza ca deja vine vremea rece rece.Asa cu zero grade mai merge dar cu -8 de ieri parca nu era bine
Dupa ce imi termin acum cafelutza merg sa ma "culc" in vana .
va pup pe toate

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pau spune:

Alina,imi pare rau,dar si eu stau tot in Vlaicu langa stadion la UTA.Eu(Nico) am 29 ani si sotul(Romy). Micuta noastra merge la gradi la UTA,grupa mica.s-a obisnuit relativ repede,dar avem pb cu urechiusele,a facut a treia oara otita,si tot sub tratament si picaturi,si sirop de 3 sapt.,datorita acelor d-ne de la gradi,ca lasa geamul deschis si cand a curs umpic nasul nu o stergea.mai vb,eu trebuie sa plec pe la banci,cumparaturi,si la Aradeanca sa cumpar o papusa mare"bebe",cu hainute,pampers nu mai stiu ce are,pt micuta pe duminica.ceau ceau pau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna fetele.

PAU bine ai venit printre noi. Si eu stau in Vlaicu, la Z25, nu am copilas, dar ma rog de mosul sa-mi aduca, desi luna asta se pare ca nu. Sa-ti traiasca micutza. Cum o cheama? Daca ai scris deja iarta-ma, dar sunt zapacita.

Alina sa stii ca Lisa a fost cuminte, s-a dat la o parte cand veneau copii mari, dar nu a apucat sa se dea decat o data pe tobogan si chiar si atunci s-au dat aia mari dupa ea si au imbrobodit-o saraca. Dar ce m-a deranjat cel mai tare a fost ca parintii acelor copii nici macar nu au reactionat si atunci ne mai miram ca copii sunt asa?

Pau, noi la ultima intalnire cu fetele am fost la Cuibul Cocorilor, ca acolo au si ei un tobogan cu mingiute si copii s-au simtit tare bine zic eu.

Magda, ieri ma gandeam la vana ta. Mi-am cumparat de la Avon un spumant de baie cu aroma de ciocolata, de iti vine sa-l mananci si cand am ajuns acasa ma gandeam ce bine ar fi sa am o vana ca a ta sa ma balacesc in voie prin spuma daca se poate si cu insotitor ca in a noastra nu incapem klumea .

Ioana trebuie sa le mobilizam pe fete sa ne intalnim, ca eu tare as vrea sa ne mai intalnim odata inainte de sarbatori. MAGDA FII ATENTA CA SE VORBESTE DE INTALNIRE. Tu cand ai putea?

Diana, pe mine ma intereseaza in mod special daca poti afla daca dr respectiv face cu casa de sanatate si chiar daca nu as vrea sa stiu daca face monitorizarea ovulatiei. Daca cumva te poti interesa ti-as fi recunoscatoare.

Apropo de modificarea datelor, daca o face cineva, eu 26 anisori, iar Sorin 35 anisori .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Flavia sunt pe faza!Fetelor 18 dec ar fi prea tarziu?Atunci sunt libera de la servici si de la scoala sunt in vacanta.Ce ziceti?Astept propuneri!
Flavia daca te dai bine pe langa mine iti inchiriez la o suma modica vana , fac si eu un leu de o suta .

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Rectific sa se inteleaga, sunt toata saptamana libera din 18 dec.

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Magda, stii ... esti o dragutza si o scumpa, nu stiu ce m-as face fara tine, ... sa continui? M-am dat destul de bine pe langa tine? Ca daca nu mai stiu... . In concluzie cand ma abonez la vana???

Pentru mine e ok in saptamana aia, desi nu prea reusesc eu sa fac planuri pe asa termen lung, dar in principiu e bine. Restul fetelor ce ziceti?

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ola fetelor!

Pau bine ai venit!!! Zi-mi cum o cheama pe pitica ta sa o trec in listuta, si datele voastre de nastere(dc vrei)!

Mey fetelor , ia prestati voi cati ani sa trec la fiecare(unde e cazul sa modific) ca nu am chef sa calculez.....putoare mare, ce sa-i fac?!

Noa ce ziceti ne intalnim?Magda zice in jur de 18.....voi???

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) cu un piticot
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Haideti sa nu ziceti ca-s rea,k am modificat eu anii la cine am stiut datele de nastere, la restul astept sa ma traga de maneca!

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) cu un piticot
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Bine ca s-a mai incalzit ca ieri a fost groaznic de frig. Abia astept sa vina vara.
Azi am fost prin oras si m-am destrabalat putin, am cumparat o gramada de hainute la Dragos pentru sarbatori(Miculas, Craciun).Mai cumparam ceva jucarii, dar de astea se ocupa Calin.Am vazut in ofertele de la Metro ceva laptop pentru copii, foarte fain cu jocuri, poti invata literele, poti desena...cred ca asta o sa-l primeasca de la "mosu", daca e cuminte bineinteles.
L-a vazut si el, i-am zis ce e si acum ne spune ca vrea sa-i aduca Mosu "leptof".

Ioana, la noi poti modifica:Alina - 32 ani(care ii fac luni!), Calin - 31(si ceva) si Dragos - 3 (jumate).

Flavia, Magda, vad ca sunteti foarte hotarate cu intalnirea. In principiu si eu sunt de acord sa ne intalnim atunci.






Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Pau bine ai venit!

Ioana, ioi multumesc, ai modificat cum trebuie datele.

Flavia, el imi zicea ca lucreaza cu casa, dar secretatra de la Laser i-a spus unei prietene ca ecografiile nu sunt decontate de casa. Iti dau nr. de tel de la Laser si vb cu secretara daca nu te lamureste spune-mi si intru eu in actiune. Ok? 213211, 213138

Mie imi convine, asa cat pot sa stiu in dcembrie ce fac data ptr. intalneala.

Diana , Vladut (16.05.2004) & samburelul (13+)
pozulici Vladut: bebelus si copilas

Mergi la inceput