Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (134)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

carmen, spectacolul a fost aici in baza, luna asta se sarbatoresc indienii si acolo erau. lamurita?

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

`neata.
ilinca e mai bine, vorba ademei, we a trecut, nu febra, nu varsaturi, tuseste si mai putin, da` azi noapte m-a cam miriit drept urmare-s cu pleoapele grele, i-a mai iesit si-un canin si niste colti pe la maselele de jos, ce sa va mai zic, a fost greu de fundu` ei...
andrea, interesanta jucarie si io am fost ieri in metro da` uite ca nu am vazut, e adevarat ca era plin de jucarii pe acolo si nu m-am uitat f atenta


Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza!
ce friiiig! uf ce repede a venit iarna asta!
vazut marmota! suuper bine ii sta cu parul asa mai lungut! Olivia astept sa ii faci si lui tzepi! cum a fost la coafor?
Ina felicitari pentru carnet! de acu'....practica si iar practica!
Carmen bine ca e ok Ilinca!
Daria, am iesit doar vreo 10 minute cu Pat ca a fost vant rau aici...ca de obicei.
Papa wow.....mama ce experienta! sa nu se mai repete.....ca nu e bine, poate chiar ramai langa lustra! pup!
o saptamana frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza, neatza fetele, mi-au inghetat degetele pe tastatura:)) ca s-au stricat caloriferele din birou, sper sa le repare repede, repede!!
Vazut toate pozele noi, sunt tare draguti copilasii nostri, parca-s cei mai draguti dintre toti copii de pe forum:) ca doar sunt ai nostri, nu?
Felicitari pentru fetele care au avut examene si le-au trecut cu brio.
Noi am fost sambata la metro, si a fost tare incantata de braduti, globulete si Mos Craciun.Asa ca la intoarcerea acasa o intreb "Ce vrei sa-ti aduca tie Mos Craciun? raspuns fara replica "pine!"adica paine!!!Saracul copil, cine-l aude zice ca-i nemancat:))
Eu zic sa va mai bucurati de liniste daca inca nu va striga non-stop mama:) a mea cum am iesit din raza ei de actiune striga mama de parca am plecat in Honolululu:))Si la baie cand ma duc vine la usa si bate cu pumnul in usa si striga mama si tzine-i? si pana nu ies de acolo nu tace!!!!
Sanatate multa si grabnica pentru toti copilasii
pupici

http://photos.yahoo.com/gorodeii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Buna dimineata si sa aveti o saptamana frumoasa, la fel de frumoasa cum se anunta a mea. Sunt foarte bucuroasa ca imi ies chestii la serviciu, chestii la care puteam doar sa sper dar nu ma asteptam sa iasa asa de repede.
Papa, imi pare rau ca treci prin chestii din astea, sper sa iti treaca repede sa nu te mai chinuie nimic.
Olivia si Andreea, vazut poze cu pitici frumosi frumosi
Si aici e tare frig, mi-au inghetat mainile pe cana de cafea (noi fumam pe terasa si e friiiiig).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Buna dimineata!

La noi ninge! Nu foarte tare, dar ninge.

Domnisoara mea nu stiu ce a avut, dar dimineata de la 8 fara un pic si pana la 8:30 a dormit pe burta mea. Cum dadeam sa o pun la ea in pat sau macar pe patul mare incepea sa urle. Pana la urma am reusit sa o pun in patul mare si sa fug la servici

Eu va urez inca o data o saptamana buna, a mea nu se anunta prea grozava, noroc de Stefi ca imi insenineaza zilele.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Neatzaaa !
Repede sa scriu doua cuvinte pina ma lasa teroristu' ! Ca de cum ma vede ca ma asez pe scaunul de la pisiu, vine si se agata de mine si nu mai poci face nimik ! Acu scriu in picioare, hehehehe ...
Am vazut ultimele pozici de americani, pupici muuulti la frumosi !
Carmen, ma bucur ca sinteti mai bine, chiar, ca doar uichendul a trecut !
Roxi, se pare ca totusi iarna ne-a ocolit pentru inca o zi, ca vad ca pe aici e ceva soare si nici urma de ninsoare !
Va doresc o zi minunata tuturor mamicilor si poznasilor !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Noi i-am luat lui Raducu de Craciun o masuta care are pian si niste zdranganele iar sub pian niste cuburi, de la Chicco.
La noi e iarna in toata regula, ninge de rupe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Da' ce liniste e pe aici ...
Tocmai ce incepuse sa fulguiasca si la noi, dar s-a razgindit - again ! - si a iesit un soareeee ! Cred ca mergem sa dam o tura pe afara !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

andrea, vroiam sa te intreb, se joaca stefi cu jucarica aia?

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput