Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

salutic, multumim de intrebare, noi suntem mai bine, in sensul ca de aseara nu a mai vomat, nici febra nu a mai facut si nici nu mai tuseste asa urit. a dormit toata noaptea, fara sa se trezeasca (cel putin io n-am auzit-o, adevarat ca eram rupta). cu mincarea nu se omoara, dar asta e, or veni ele si zile mai bune. andreeab, m-am saturat, acu stau intre ei paznic sa nu se linga si sa nu se mai pupe si tare greu mai e....

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Salutari !!!!
Aici a fost o zi superfrumoasa, cu soare, ce-i drept, cam frig, dar am fost afara, ca era pacat sa ratam ultimele raze ... acu vad ca se innoreaza, probabil ca a trimis Roxi iarnaaaa si pe la noi !
Carmen, ma bucur ca sinteti mai bine !
Heehe, Doamna Papadie, tare haioasa esti ! De cite ori imi pictez in minte imaginea ta plutind pe linga lustra, ma pufneste risul ! Multa sanatate si terapii mai putin dureroase decit asta ultima de care ne-ai vorbit !
Andrei a cedat si a adormit pe "un elefant se legana ..." - am ajuns la citeva zeci de cind cint, asa ca acu poci sa bintui si eu pe aici !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

carmen, ma bucur ca azi e mai bine pe la voi!In fond, we e aproape trecut, nu?!
papadie, m-ai terminat cu povestioara ta.Noi radem aici, dar stiu ca nu-i deloc de ras! Te pupam sa treaca repede !
tuturor si we placut in continuare!

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Andrea si Oana, felicitari pentru examen. E o realizare pe care mi-o doresc si eu la anu'. Oliv-felicitari pentru cetatenie!!!
Noi ne-am intors acum de la bunici. A fost super bine, ca de obicei, rasfatati cu totii.
Vineri am avut examenul de conducere pe care l-am luat!!! De acum incepe greul!! Evident ca mi-a picat si o intrebare de aia cu tramvaie ca doar au fost preferatele meleAsa ca de saptamana viitoare l-am anuntat pe sotul meu ca-i fac abonament pe autobuze, trolee...ca deh...sunt participant la trafic cu acte in regula si-mi trebuie masina lui

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze Raducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Ina, felicitari si tie pentru reusita si bine ai venit pe drumurile patriei ca sofer !!!! Sper ca ai nervii tari ...

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

ina, felicitari! esti soferita de-acum, ca tot ai invatat!
carmen, sanatate multa, sper sa fie si mai bine
daria, nici eu nu stiu cum suna "mama"
andreea, ne-am auzit numai asa scurt, speram sa mai ai tu timp, vad ca nu mai esti
pupici tuturor
eu-s franta, am facut mancare si alte activitati gospodaresti toata dimineata, acum imi trag sufletul cu voi, culcam copilul si plecam sa ne aerisim. numai noi doi.


philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

azi am avut timp sa ma ocup de poze ..asa ca am mai pus aici poze noi http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/album?.dir=/d842&.src=ph&.tok=ph3b39DBrnxnl1sr
revin miine sa va citesc ..la cafea...o seara buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

uite pupi preocupat de o jucarie pt vreo 5 minute
http://pg.photos.yahoo.com/ph/antandreea/album?.dir=/a965
si
spectacol cu indieni:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/antandreea/album?.dir=2154&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/antandreea/my_photos

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ina, ti-am zis si pe privata, sa-l stapinesti sanatoasa si ai grija la soselele patriei, da` dureaza ceva timp pina-ti iei carnetu` de la politie, cel putin pe vremea mea asa era, ehehe, aoleu shalele mele...
philip, am vazut si cupilu` si indienii, da` lumineaza-ma, unde era spectacolul acela si cu ce ocazie? de parca nu mi-ar scapa nici un eveniment monden... si distractie placuta!
olivia, i- a crescut parul lui luca, incepe sa semene c-o fetita

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut in ceas de noapte!

Am citit in aceasta seara toate paginile care le-ati scris de vineri dupa-amiaza, ca asa se intampla, cand nu pot eu intra atunci aveti chef de vorba

Olivia si Ina, felicitari pentru cetatenie si carnet!
Carmen, saraca de tine, chiar ca in fiecare week-end aveti drum la medic. Multa sanatate la tzucurei!
Vazut poze cu Luca, Philip, Patrick, Andrei, Botosica si Andreea si Bianca. Super, super dulci!
Lia, ce ai facut pana la urma, i-ai dat antibiotic lui Danut? Sanatate si voua!
Oana, bine ca v-ati intors cu bine acasa si fetitele au dormit bine.

Cadouri de Craciun! Of, ce-mi plac, mai ales sa primesc. Am fost vineri in Metro si i-am luat sanie cu spatar atasabil (in total 70lei) si o jucarica super faina, de pus inele pe bat si in capat un fel de palarie in care puneai formele geometrice (sper ca ati inteles), a fost in jur de 45 lei. Bineinteles am plimbat-o vineri seara cu sania prin casa (i-a placut la nebunie), iar jucaria i-am dat-o sambata dimineata, asa ca pentru Craciun cautam altceva.

Stefi mananca bine, a inceput sa bea mai putin lapte, dar tot bea macar 300ml, dimineata canita de suc din o portocala, un mar si o para. Dupa-amiaza si seara nu prea are program fix de masa, depinde ce mancam noi , cum a mancat la pranz, etc.

Gata, ma duc la culcare, va doresc o saptamana buna, buna! Somn usor!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput