Constanta la apel (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Felicitari Andra, sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si sa va aduca multe bucurii!

Loreen, v-am admirat pozele, ai 2 fetite frumusele foc!

Nu a fost nimeni la Bretonel? Vreau si eu pareri...

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

se pare ca eu trec printr-o perioada de "stricaciuni"
azi am reusit sa sparg un geam la bucatarie!
pe langa electrician acum pun pe lista si geamgiu!

revin cu amanunte (sper sa numai trec nimik pe lista)
va pup

jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Fiquelle nu se vad pozele.Si apropos de greva nu are rost sa-ti pui mintea cu acele persoane care nu au de unde sti cum e in invatamant.E aiurea sa judeci pe cineva doar dupa ce auzi ca a facut x si y.In general asa se intampla.
adinutza stiu ca sanzi l-a dus pe david la bretonel dar nu a avut dispozitia sa-l tunda.am vazut un pliant si pare frumusel acolo.Noi nu am fost ca mariuca are deja coafeza ei.m-ai intrebat de munte Am vrea dar deocamdata nu putem.Voi mergeti?
Jone noi am primit blenderul nou de la service.(al nostru e philips)tu la ce service ai fost cu el?Nu ne-a cerut nici o negatie.eu te sfatuiesc sa nu cedezi.eu acum ma lupt cu firma panasonic.In turcia asta vara ma minunam de cat de amabili sunt atunci cand e vorba de schimbat un produs.si dau certificate de garantie care sunt valabile si in alta tara.La noi insa vai de noi...
loreen si eu am vazut pozele cu scumpele tale.cred ca esti tare mandra de ele.Ai si de ce

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea noastra


Amintiri de la implinirea celor 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

am pus si eu cateva poze nu chiar noi dinainte sa mearga razvan.daca aveti chef:http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/album?.dir=/d8a4

albumul meu
nepotelele mele

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza dragelor
ce friiig eeee!!!! cam grabita iarna asta!
Adriana Pat a inceput sa merga singur si fara sustinere la 13 luni. si-a dat drumul la mers deodata. adevarul este ca nu l-am pus nici in premergator, nici in ham. si l-am lasat sa se descurce singur. chiar daca se duce sper masini eu il tin de mana si ii spun ca e periculos....vad ca ma asculta deocamdata.
Tania, e vorba de spotul facut de mine ptr un produs al nostru, un anticonceptional local.
incerc sa vad niste poze ca-s un pic libera...si revin!
o saptamana frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

roxa, pai si razvan si-a drumul la mers fara sustinere, dar tot mai stau in urma lui sa nu cada ca se mai dezechilibreaza.mai ales cand vad ce se apropie de calorifer sau colturile de la biblioteca mi-e frica.acum banuiesc ca nu mai stai dupa el?deci mai dureaza un pic cand nu voi mai sta in urma lui, nu?

albumul meu
nepotelele mele

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'Neata! Si noi la apel, sa traiti... bine .
Ieri am reusit sa vedem si noi poze din albumele voastre. Alex era tare incantata cand vedea copii, iar la mirese era de-a dreptul extaziata . Concluzia, toate pozele ne-au placut ff mult, protagonistilor.
O saptamana buna si usoara. Multa sanatate.

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Hai ca incerc din nou sa pun pozele, sa vedem daca merge:http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=508259198

Cornelia, ce mai face Mariuca? cum mai doarme ea?

Crig, asa este, dar stii ce ma enerveaza? Spun atatea chestii urate despre profesori, incat ajung sa cred ca nu imi cunosc colegii. Nu imi vine sa cred chiar tot ce citesc acolo, apoi ma infurii, raspund...si balciul e gata!
tuturor, sa aveti o saptamana super!

Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Roxana, iaca aici dovada de simpatie http://pg.photos.yahoo.com/ph/badiladana/detail?.dir=ef5c&.dnm=e0f4scd.jpg&.src=ph frumosului

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze noi...cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Dana multumim!
Adriana, eu recunosc ca nu am stat niciodata de fundul lui. nici nu a luat vreo busitura urata.....doar cateva alunecari. si eu sunt pe principiul pupam si trece...si asa invatam sa nu mai cadem.
Mada nu te supara mama....asa sunt muuulti oameni!

Mergi la inceput