Constanta la apel (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare,
A nins! Ar fi frumos sa avem zapada de Craciun!
Deja am inceput sa iau cadouri pentru finuti, ca daca las asta pentru decembrie, imi trebuie inca un salariu.
Ati tuns copiii la Bretonel? Cum este?
Vreau sa o tund pe Andrada, pentru ziua ei si as vrea sa fie mai deosebita tunsoarea, nu asa comuna.
Garsoniera mea este aproape gata mobilata, deci daca stiti pe cineva doritor sa inchirieze, da-ti-mi de veste.
Maine seara, veniti in Tomis, la locul de joaca?
Pupici!

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyly spune:

Andra sa-ti traiasca baietelul si sa fiti sanatosi cu totii.
Tania merci ca ti-ai adus aminte de mine. Dinu e bine ca sa zicem asa, mananca haotic mai ales noaptea. Eu care ma plangeam cand se trezea de 2 ori pe noapte, acum se trezeste noaptea la 2 ore si mananca. Mai nou de vreo cateva zile ne trezim noaptea si facem kk. Asta e. Acum sunt ocupata cu bagajul sotului, ca cica pleaca luni in voiaj si "scap" de el vreo 6 luni. O sa fie tare greu fara el ca ma ajuta noaptea tare mult, mai ales de cand se trezeste Dinu la 2 ore sa manance. Cand o puneti de o intalneala vreau si eu. Trageti-ma de maneca daca nu zic nimic ca nu prea am timp sa citesc tot.
Jone, ar trebui sa faca ceva cu robotul ca nu e normal sa se strice asa des.
Va pup si ne mai auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Tania multimesc si tie si papuselelor tale.
Roxa baietul tau e mortal. Nu imi pot lua ochiii de la el. Singura emisiune la care ma uit este Teo si acolo am vazut reclama si, isteata cum suntam facut sinapse. In rest tin televizorul stins ca sta Cristi cu nasul lipit de el.

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze noi...cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Vreau si eu sa-i urez Andrei sa-i traiasca bebelusul,sa se bucure de el si sa fie cuminte cuminte si mancacios(vai mare chin sa nu-ti pape sisa nu stea locului)...As veni si eu la Tomis da' mi-e frica de reactiile Deliei ...cand este aglomeratie mare si fum sa-l tai cu cutitul devine agitata si incepe sa planga...Mai tatonez terenul sa vad ce si cum...

Roxanaz romerganul i l-a dat pentru agitatie...ea nu doarme peste zi si spre seara devine un cocktail molotov...si ii mai dau si B complex si parca este mai bine...Asa ochiometric Delia arata bine insa nu=mi place cum mananca laptele si restul alimentelor...ca stagnez cu diversificarea...
Apai cu doctorii e jale...am fost pe la vreo 3 mai ramane sa fac eu la batranete medicina si sa-mi prescriu singura tratamente....


Surorile

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)
"Nu merge inaintea mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma; nu merge in urma mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot indruma; mergi alaturi de mine si fii prietenul meu"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Xandra, felicitari! SA-TI TRAIASCA VLADUTU', SA CREASCA MARE, VOINIC SI SANATOS!

ROXA, CE RECLAMA MAMA, LA CE? vREAU SI EU SA-L VAD PE VOINICEL...

PT. CELE CARE NU AU RETINUT:

INTALNIRE PERMANENTA DUMINICA LA CRIDO LAND-MALL TOMIS ETJ. III INTRE ORELE 17-19. VINE CINE SI CAND POATE...

GYLY-N-ATI INCEPUT DIVERSIFICAREA?
pUPICI SI SPER SA NE VEDEM MAINE!



Poze octombrie!!
Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.
roxa, eu m-am indragostit de patrick.e un dulce foc.intotdeauna am avut o boala pe copii cu ochi albastri.e un dulce
razvan merge bine singur.prin casa nu-l tin deloc de manute, insa la intoarcere e mai greu.afara ii mai pun hamul ca nu am cum sa-l tin ca el se duce in strada.dar tot nu se ridica singur de nimic.asteapta sa-l salt eu.cum sa-l fac sa se ridice?vad ca incet incet o ia si in 4 labe, dar nu prea se omoara.prefera mersul in picioare.
roxa, patrick cand si-a dat drumul bine la mers.adica sa nu mai stai chiar asa in spatele lui?stii tu ce vreau sa zic.ma gandesc cu groaza ca o sa stau numai dupa el, ca deja in premergator numai vrea.
va pup pe toate.we super, desi vremea e naspa.se cunoaste ca ati stat prin casa ca am trecut la capitol nou.iar alte dati nici o pagina nu se scria

albumul meu
nepotelele mele

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'Neata! A venit si iarna... Speram sa fie mai multa zapada ca sa se bucure putin si copii nostrii de prima ninsoare.
Adriana, lasa copilul ca se va ridica singur cand se v-a simti pregatit, pana atunci el mizeaza pe ajutorul parintilor sai. Daca nu mai sta in premergator trebuie sa fi cu ochii pe el fiindca are multa libertate de miscare si nu se stie ce idei ii vin: , Vei avea . Multa rabdare si ochii-n patru.
O zi buna tuturor!

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

loreen - m-ai dat pe spate cu jucariile.sunt superbe.dupa ce creste bianca deschizi expozitie?
si cat de frumoasa e andreea.
(fetelor de abea acum gasesc timp sa ma mai uit si eu pe poze)

jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Da, Tatiana, se pare ca am ratat-o...nici eu nu am stiut. Ce rau imi pare!

Xandra, felicitari pentru cea mai importanta realizare a vietii unui om!(eu asa o vad)Sa va fie cu noroc, sanatos si mancacios!

Poze de la locul de joaca despre care se discuta:http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=508259198

Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

si noi am ratat intalnirea.....

Merci pt sustinere!

Saptamana viitoare voi fi la un curs si voi fi nevoita sa plec devreme de acasa. Tati vrea sa-l ducem pe Sebi la buni din seara asta, dar eu nu ma pot obisnui cu gandul... Ar fi prima mea noapte departe de el si cred ca nici el n-ar dormi bine, ca ar simti nelinistea mea.... Si oricum, este in perioada eruptiei caninilor si mai plange cateodata noaptea.... Nu vreau sa-l duc! ... Si de altfel, l-am intrebat si pe Sebi daca vrea sa faca nani la buni si s-a cuibarit in brate la ta-su si a strans din ochisori.... E clar ca nu vrea nici el!!!!
As mai avea de povestit, dar ma duc sa ma pregatesc pt maine!
O saptamana buna va doresc!

L-am trecut si pe Vladut in listuta! Sper ca mamica Andra se simte bine!

Sinzi, ce mai faci???


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput