Craciun pentru batrini

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

azi am scos un extras de cont, situatia e urmatoarea:
53.25ron existenti + 100ron carolinah(17/11/2005)
- 1.50ron comision incasare OP carolinah V-L, -0.50ron comision extras cont
Total ramas: 151.25 ron
Ce treaba face banca asta, comisin la incasare, comision la scoatere, comision la extras!!Gata nu mai scot extras, doar intreb ce de la cine si scriu frumos "comisioanele" le vedeti pe urma

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Catrinadil, ti-am trimis PM.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Uraaa
Ce super...trec totul in caiet...tinem legatura fetelor si abia astept sa se concretizeze efortul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

cui dau banii si cartile? trebuie sa fie cineva cu masina ca o sa bag in cutii cartile
stau in Rahova...
iar duminica am drum in alba iulia
va

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am vorbit cu Pashosha la telefon. Iau eu cartile si banii de la ea! Pupici si un w/e excelent.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna fetelor,
Am fost azi sa ma intalnesc cu Alinuta1980 sa iau banii dar din pacate nu ne-am sincronizat si nu am reusit
Asa ca ramane pe saptamana viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Alinutza, daca tot nu am reusit sa ne vedem si ii poti depune in cont, cred ca e mai bine asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza1980 spune:

Buna,

Da, ai dreptate Ana, cred ca merg luni la banca, e cel mai sigur asa, ca oricum am un program tare ciudat zilele astea.
Va doresc weekend placut tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinagray spune:

Fetelor,
Gestul vostru e minunat si ma bucur ca exista atata bunatate in oameni. Eu am descoperit de curnd siteul asta (de cand cu campania Sabinei) si de atunci am ramas "depedenta"Se discuta si se fac atatea lucruri minunate aici
Revenind la subiect, cred ca acesti batrani sunt cei mai napastuiti de soarta, poate si mai mult decat copiii orfani. Macar copiii mai primesc ajutoare ceva, pe cand batranii sunt uitati de toti..
Dar uite ca mai sunt si fete minunate ca voi care le lumineaza viata.

As fi vrut sa fiu si eu acolo sa va ajut, dar macar cu bani sa contribui si eu. M-am tot gandit cum sa trimit banii pt ca sunt comisioane mari din strainatate, dar acum mi-a venit ideea sa o rog pe mama din Romania sa depuna niste bani in cont. Ea locuieste in jud Sibiu. Daca are numarul de cont se poate duce la orice banca sa ii depuna?

Felicitari pentru initiativa si astept raspuns in legatura cu contul.

Adina

Mergi la inceput