Putin pentru Silviu de Craciun

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

avand in vedere ca moderatorii au confirmat ca ancuta 28 si silviu, au acelas ID user, adica scriu de la acelas PC ...fiind ori aceaasi persoana ori, ganditi si voi...ANUNT CA MA RETRAG DIN ACEASTA CAMPANIE UMANITARA, iar ajutorul oferit, il voi redirija catre alta persoana cu nevoi...in nici un caz nu ajut atunci cand am indoieli..si aici sunt MARI, MARI INDOIELI..
imi cer scuze, nu intentionez a jigni pe nimeni..doar ca anunt ca ma retrag...
redirectionez acei banuti catre Lidia , fetita cu copil mic, care are mare nevoie de ei..am vazut cu ochii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Cum adica? am fost trase pe sfoara? in cazul asta si eu ma retrag.Terry te rog sa-mi spui ce fac cu cei 20 ron de la tine? si de asemeni Angellexi aceeasi intrebare si pentru tine ca probabil ca sosesc azi banutii prin posta.imi pare rau ca s-a ajuns aici din cauza unor neclaritati care nu au fost lamurite la timp.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Da andreea, asha se pare...nu vreau sa acuz, dar nu sunt de acord cu acest fel...oricum, Veve, aici vom discuta numai despre umanitare, concluzie...daca apucam sa dau inainte catre el banii, doar nu ii mai ceream inapoi...ca nu se face..insa, daca tot nu i-am trimis inca, prefer sa ofer un craciun de vis, unei fete de etnie roma, care saraca nu ridica , capul din pamant de rusine ca are copil la acea varsta, decat unor oameni care nu imi mai inspira incredere...
Banii care deja au intrat ...si sunt la una din voi..faceti cum doriti, insa, daca ajung la Silviu, sa fie sub forma de produse...desi, Danateo doreste sa inchida acest subiect din cate am inteles...asha ca....grabiti-va .
Dana_j, cam atat despre varsta , inocenta si nevinovatie, iubita mea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchid spune:

Urat, urat, urat.
Am avut mereu semne de intrebare in legatura cu acest "caz". Cum se poate sa ai datorii la intretinere, sa nu ai bani de bocanci sau medicamente, dar sa-ti permiti conectie de internet?
Sunt batrani si orfani care au nevoie mai mare de ajutor si nu pot venii aici sa ceara - ei merita osteneala noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Sunt ffff trista....
Am inceput aceasta campanie cu mult entuziasm si cu dragoste pentru un copil pe care l-am cerzut bun, iubitor, inocent... Poate multe din aceste calitati chear le are, nu contest... Insa inocenta... Pe-asta si-a dat-o pe apa sambetii mintind... Si nu a fost o minciuna nevinovata, de-aia spusa ca sa scapi de urecheala mamei, ci un urata, gosolana, mastesugita... Sa-ti faci 2 ID-uri pe forum ca sa... ca sa ce???
Silviu, draga, vreau sa stii ca nu mi-am pierdut complet increderea in tine... Eu inca sunt convinsa undeva in sufleteul meu (Dumnezeu mai stie de ce) ca esti un copil bun... Din pacate, insa nu pot ierta ceea ce ai facut... Imi pare rau! Iti doresc sa ai parte in viitor de oameni la fel de buni ca noi, care sa iti intinda o mana, si tu sa stii sa o primesti!

In concluzie: mi s-a sugerat ca ceea ce s-a strans pt Silviu sa fie folosit pt orfani, batrani si pt Lidia. Voi decideti! Suntem destul de putine cele care ne-am angajat cu tot sufletul in aceasta campanie, si deci, in continuare putem comunica pe PM...

Rog moderatorii sa inchida subiectul!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

Sunteti siguri ca e vorba de una si aceeasi persoana?! (bosioc si ancuta 28)

In cazul in care calculatorul e conectat la o retea locala (ce cuprinde unul sau mai multe blocuri) si nu are IP real, toate calculatoarele "ies in afara" cu un acelasi IP!! Nu e posibil sa fie vreun vecin din aceeasi retea cu Silviu (care e drept, a bagat niste dume la profilul personal)?

Sincer, nu-mi vine sa cred pentru ca l-am cunoscut pe Silviu si mi-a facut o impresie buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

buna ziua
citesc stupefiata ceea ce s-a scris.....
nu vreau sa cred....nu poate fi adevarat....eu dupa cate stiu, silviu este legat la internet de cablul unui vecin...deci nu are el abonament....offffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Inchis la cererea autorului.

Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput