Putin pentru Silviu de Craciun

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

buna fetelor,
voi astepta si parerea lui silviu, dar acum incerc pe toate caile posibile sa rezolvam aici cu cat mai putin bani...o varianta ar fi. dar sa vedem daca silviu si mamica lui sunt de acord.oricum vestea buna este ca pt el, chiar daca ar plati integral tomografia, costa 2.500.000.deci a mai zburat un milion din calcul.este o suma relativ accesibila pt niste fete inimoasaam vorbit si cu fetele de la mine de la scoala si au promis si ele ca vor ajuta cat pot.pic cu pic se face mult!!!!!va tin la curent cu vestile
pupici, oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Sarut miinilor tuturor.Sigur ca suntem de acord cu Buc.dar sunteti sigure ca s-ar rezolva? Promisiuni am avut f multe dar...doar promisiuni.Apoi la Buc.tb sa merg cu mamica, ea are reducere jumatate dar elevii au mai putin, apoi unde sa stam 2 zile sau cit este nevoie?

D-na soarenistor nu am veni degeaba in Buc?

Mii detuturor.

Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyly spune:

Fetele imi cer scuze ca nu am mai dat nici un semn de viata, dar pleaca sotul in voiaj si sunt cam ocupata cu pregatirile pentru el. Pleaca luni, asa ca o sa ne auzim saptamana viitoare sa trimit si u ceva bani. Va pup si sunteti niste comori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

LauraB, au sosit banutii! Doamne ajuta!
anto

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Si eu am ezitat sa mai trimit dupa cele citite.... m-am tot gandit si m-am hotarat: Banutii ii trimit cu toata inima sa-i fac lui silviu un craciun mai fericit.
Dana_36 te rugam ca tot ce strangi sa fie exclusiv pentru el si sa ajunga la Silviu sub forma de daruri. O idee ar fi sa mergeti impreuna in magazine si sa-i cumperi cele necesare (imbracat/rechizite/dulciuri sau ceva folositor pentru varsta asta.) Banutii stransi nu sunt multi si cu siguranta se vor epuiza intr-o clipa.
Poate am retinut eu gresit dar mama lui silviu nu are deja un tensiometru?
Draga Silviu te mai asteptam pe forum.


Adela , mamica de

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61829" target="_blank"> Sa nu-i uitam! -Craciun pentru batrani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

fetele din europa,
daca sunteti de acord din banutii stransi pot lua eu de aici complexe de multivitamine,caciu,magneziu,etc.

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

DanaTeo, sunt cu tine si mergem mai departe! Vom gasi fiecare din noi, forta necesara sa credem in continuare in ceea ce facem! Trebiue sa avem curaj de a merge inainte, vezi sunt multe lucrui poate neplacute acum dar care cu timpul ne fac mai tari, situatii care se ivesc pe parcursul unei actiune dar cu intelegere si bunavointa se pot rezolva. Poate mai sunt fete care au curajul sa se ridice si continuie din suflet ceea ce au inceput sau poate mai sunt si altele care inca nu s-au alaturat in aceasta actiune si prin fortele lor 'proaspete' ne vor da sentimentul ca suntem pe drumul cel bun !Multa santate lui Matei, si nu-ti lasa sufletul intristat, acum el are nevoie de tine!micuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Eu voi continua sa fac ce am promis .



Comorile mele:http://community.webshots.com/user/nickysweet4u
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Pentru orice fel de discutii care nu se-ncadreaza in categoria "ajutor umanitar",va rog folositi subiectul nou creeat special in acest scop la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62304" target="_blank">Zz!
Multumesc pentru intelegere!



Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

quote:
Originally posted by marius
1. Inchiderea subiectului poate fi solicitata de catre autorul(autoarea) lui.
2. Informatiile solicitate nu sunt publice.
3. DC monitorizeaza in mod cert anumite postari si anumiti useri si ia anumite masuri pentru protejarea userilor de buna credinta impotriva diferitelor forme de trafic de influenta care pot sa aiba ca si scop obtinerea de foloase materiale si/sau financiare bazandu-se tocmai pe buna credinta a acestora.
4. Unul din scopurile adminsitrative declarate ale DC este si acela de a proteja buna credinta a utilizatorilor acestui forum fata de eventualele forme de exploatare ale lor.





Marius subiectul de dincolo s-a inchis. Asa ca aici voi scrie pentru tine: Cum adika informatiile solicitate nu sunt publice? In ce mod intelegi tu sa protejezi BUNA CREDINTA a utilizatorilor "fata de eventualele forme de exploatare ale lor" (de unde ai scos "barbile" astea)??? Sa ascunzi o miniuna? Sa protejezi pe cineva? Avem dreptul sa stim!! E adevarat ce intreaba danateo sau nu?
Si te-as ruga cat mai rapid sa dai raspunsul aici si nu in PM-uri!



Adela , mamica de

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61829" target="_blank"> Sa nu-i uitam! -Craciun pentru batrani

Mergi la inceput