Bella, audienta la viata (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soli spune:

Buna ziua tuturor , imi pare rau ca am lipsit atat de mult , din pacate avem un deces in familie , am sa va scriu doar pe scurt , Bella e bine , mamanca putin dar des , si din toate , fructe , iaurt , biscuiti , piureuri de legume cu carne , mai putin laptele pe care il bea doar de doua ori pe zi , nu a luat prea mult in greutate , dar e vioaie si fericita , si foarte independenta , nu ii place in brate , are o poveste de dragoste cu televizorul si vorbeste in timp ce vede desene animate foarte concentrata , ne impinge cand interferm cu imaginea si da suparate din manute si picioruse ; luni dimineata au sosit Teo cu Mariuca ,tot luni au filmat si de la povestiri adevarate , emisiunea este in seara aceasta , si dat fiind ca maine imnormantam un om care ne a fost drag nu avem cu cine lasa pe Bela acasa , asa ca Bella vine la povestiri , maine pleaca si Adi la tara si raman acasa cu Bella , revin luni , va imbratisam , toate cele bune !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Am prins si eu sfarsitul cand incepuse Bella sa plang si nimic nu-i mai intra in voie .
Imi pare rau pentru pierderea suferita ,condoleante .
Pupici si multa sanatate Bellei ,

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am vazut si eu emisiunea TV si sunt impresionata. Bella e o frumusete, iar parintii niste oameni scumpi cu suflet mare!
Cred ca Dumnezeu va fi alaturi de voi si va va ajuta in continuare, la fel si toti oamenii inimosi care va sunt alaturi!
pt Bella, sufletelul mic.

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Am vazut si eu emisiunea asemeni tuturor, si Bella este o poveste cu final gericit.
personal, va multumesc din suflet tuturor celor care ati fost alaturi de Bella din prima zi a intrarii ei pe Forum, cand, daca va mai amintiti nu stiam incotro sa o apuc...am reusit totul datorita voua si am avut curajul sa o iau in brate si sa fiu PRIMA EI MAMICA, numai datorita voua..FAMILA MEA DESPRECOPII.COM.
Bella ESTE IN VIATA DATORITA VOUA....DATORITA DESPRECOPII.CUM.
VA MULTUMESC si cred ca cea mai mare multumire va fi aceea ca peste ani sa intre Rodica si sa ne spuna cum se simte Bella.
In consecinta, ca initiator al acestui subiect rog moderatorii sa inchida acest subiect, urmand ca toate sumele de care dispun eu sa fie depuse in contul aferent micutei, si aratate conturile de depuneri pe teledonul pentru Bella...Precum si restul sumelor aflate pe drum catre Belluta.

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Pashosha, de ce vrei sa inchizi subiectul?! Chiar daca nu am scris pana acum, nu inseamna ca nu ma rog in fiecare zi pt Bella si sunt sigura ca la fel ca si mine sunt o groaza de oameni care urmaresc cu sufletul la gura povestea Bellutei. Cat de curand ea o sa aiba o alta interventie chirurgicala si ne rugam la Doamne-Doamne sa o treaca si peste aceasta rascruce. Atunci o sa stam cu sufletul la gura si rugandu-ne neincetat pt Bella, sa aflam vesti despre ea. Sincer, eu nu cred ca este o idee buna sa inchizi subiectul. Dar daca voi asa considerati....

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

Ericutzul meu bebelus

Am un anisor deja!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Gabriela, eu iti inteleg punctul de vedere!
Iti multumim ca ai adus-o pe Bella in vietile noastre! Iti multumim ca ai fost prima ei mamica si nu ai lasat-o sa moara!
Ii dorim Rodicai sa se faca Belluta mare si sa se bucure de ea!
Ii multumim lui Dumnezeu ca Bella e bine!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Pashosha, noi trebuie sa iti multumim !!!
Dar te rog, nu inchide subiectul !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

Rodica, condoleante.
Am vazut-o pe Bella aseara, doamne cat de frumusica poate fi printesa mica, si am ramas, din nou, ca hipnotizata de ochisorii aia mari ai ei. Am observat cate personalitate si ce plina de viata este.

Multa fericire si sanatate in continuare.

Camelia

http://community.webshots.com/user/cameliac
``````````` Just hope ```````````

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Pentru Beluta multa sanatate si putere sa cresti mare si frumoasa!!!!Gabriela nu stiu daca "multumiri" e cuvantul potrivit, tu esti ingerul ce ai salvat un inger, si pe multi dintre noi ne-ai invatat sa pretuim VIATA, nu numai a noastra ci si a celor din jurul nostru.

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Rodica, sincere condoleante.
Doamne, ce mi-ar fi placut sa o vad pe Bellutza, ieri !!!!!

Mergi la inceput