Bella, audienta la viata (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Rodica ma bucur ca sunteti bine cu totii,la multi ani pentru printesa mica si sa creasca mare si sanatoasa.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

LA MULTZI ANI, BELLA-GABRIELA!

Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Draga Rodica, intai de toate La multi ani Bellei de sfantul ei.
Pashosha, si tie la multi ani si mult succes in lunile care vin.

Pentru fax/scan..din pacate eu nu am scanner acasa si nici pe la birouri nu mai ajung,, asa ca te rog frumos incearca sa imi trimiti paginie scanate pe email.
e simplu, dai click pe attach a file si cauti pe computer fisierul sau fisierele care le-ai scanat. atasezi unul cite unul si faci send pe mesaj. daca tu nu poti, poate te ajuta cineva de la Bucuresti care are scanner ? good luck.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Belluta,si eu puteam sa jur ca esti Ana Maria,la multi ani sa cresti mare si fericita cu mami tati si Lara.
Pashulica,la multi ani sa fi sanatoasa fericita cu familia ta,si cu gragalasii tai de copii.
he he....si eu sunt Gabriela....
Kameea,prin paypal se poate achita de pe credit card daca ai,si adresa de email.daca nu te descurci trimite-mi un mail si incerc sa te ajut.
Rodi sa-ti traiasca fetitele...pofta buna la carnita.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

in primul rand va multumesc pentru urari..
iata ce am primit azi pe mail, din partea presedintelui romaniei in cazul BelleiNr. EN 3000 / 9.11.2005

Ca urmare a memoriului dv. adresat pre#351;edintelui Romāniei prin care
solicita#355;i sprijin financiar pentru efectuarea unui tratament īn
str#259;in#259;tate, v#259; inform#259;m c#259;, pentru a beneficia de sprijin financiar
din
partea Ministerului S#259;n#259;t#259;#355;ii

īn cazul īn care
tratamentul
nu se poate efectua īn #355;ar#259;, īn conformitate cu prevederile ordinului
ministrului s#259;n#259;t#259;#355;ii nr. 50/2004, s#259; v#259; adresa#355;i Direc#355;iei de S#259;n#259;tate
Public#259; a jude#355;ului de domiciliu, īn vederea analiz#259;rii datelor
medicale
#351;i, dac#259; este cazul, īntocmirii dosarului medical pentru trimiterea la
tratament īn str#259;in#259;tate.

DIRECTOR GENERAL,

CONF. DR. IOAN BURAGA

DR. IRINA STAMATE
#350;ef serviciu programe de s#259;n#259;tate, asisten#355;#259; spitaliceasc#259; #351;i de
urgen#355;#259;

Cred ca e bine sa o copiati fetelor si sa o puneti si la resurse pentru parinti disperati..E BINE DE STIUT

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliandrei spune:

Buna!
Desi nu am postat nici un mesaj pina acum pe subiectul 'Bella', am urmarit cu atentie tot ce s-a intimplat, m-am rugat si inca ma mai rog in fiecare seara pentru Bella! Ma inclin respectuos in fata parintilor adoptivi!
Vreau sa fac si eu o donatie in contul micutei Bella! Care este situatia financiara pentru a doua operatie? Nu prea am putut intelege bine mesajul trimis de Presedentie! (unele litere nu sunt afisate corect). Sunt sanse sa se primeasca ceva bani si de la Ministerul Sanatatii? La viteza cu care se misca ei, avem sanse sa ne prinda iarna 2006!!!
Doamne ajuta! Pui mic, gindurile si rugaciunile multora se indreapta catrea tine!
Cu respect
Stelica Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Ai dreptate steliandrei,s-ar putea sa ne prinda chiar alte ierni asteptand ,a doua operatie a fost estimata la 12000 euro,nu stiu o situatie concreta a banilor,dar cred ca mai este nevoie de bani.
Adinan ne ajuti cu o situatie a banutilor,daca ai una...sa ne putem aduna din nou fortele.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Dantje, eu inca astept situatia la zi de la Rodica sa sa imi spuna Pasho ce cash a reunit ea...
fetelor, va rog, ajutati-ma .. arde pentru ca, de maine, nici birou pe care sa imi pun computerul nu voi avea, o vreme...

Rodica, cum sunteti voi si Bella ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Rodica,Adi ce vesti ne mai dati despre Bella?Sunteti bine?


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Cine mai are noutati despre Bella ,eu deschid in fiecare zi umanitarele doar ,doar o sa gasesc un rand despre Belluta .
Iustina

Mergi la inceput