Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Salutare la toata lumea!!!!!!!!!
[red]Licitez si eu pentru botoseii de la pozitia 070

Multumim

Oana si bb Eric
Pozele noastre 1
Site-ul meu pentru gravidutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Loreema, am corectat eu...erau gresite doua totaluri...acum e ok totul.

Mina, am achitat eu pt tine pomul...acum tre sa ne vedem sa ti-l dau ca altfel ma da sotul afara din casa cu el cu tot.


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am pus si eu azi un mandat postal.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

am primit si eu CD-urile, le puteti trece la primite, am uitat sa scriu....


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Aurelia, am pus azi pachetul...am scris si la bazar umanitar detalii!!!!!
Loreema, am trimis colet si pe adresa ta...iti dau un pm, o.k.???
Scuze ca am fost atat de intarziata. da' am avut fro' 2 saptamani de cosmar, nu va doresc asa ceva niciodata!!!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60351&whichpage=1" target="_blank">Ajutati copilashii in suferinta participand la acest bazar umanitar!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Are cineva de pus la bazar o olitza din aia cu manere si cap de calutz?

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Mina tre sa facem ceva cu pomul...pana maine seara trebuie sa "dispara" de la mine din casa ca ma da sotul afara...hihihi. Are el ceva pitici cu planta asta si nu mai vrea s-o vada.
Cum facem?

Minaaaaaa, unde esti?


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_simona spune:

Daca se poate, sa ma stergeti si pe mine, de la neachitate. Am depus bani la banca, luni 31 octombrie, iar marti, am ridicat de la posta si CD-ul. Ma veti regasi pe extrasul de cont. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frosa spune:

Am o geaca nou nouta (primita de cupil cadou) EXTREM de frumoasa si de calitate, din pacate noua nu ne este utila pt ca avem baiat iar geaca este pt fetite.
Este pt 10-12 luni, nici nu stiu cit sa cer pe ea ... sa spunem 30 RON.
Aveti poza in albumul meu de mai jos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am primit azi banii de la Aurelia 1278 - 60 RON pt desene!

Aurelia , oana_mm si si mai e o fata dar acum nu imi aduc aminte numele maine va trimit pachetelele recomandate . Doar sa-mi trimiteti si mie adresa pe PM in afara de Aurelia ca pe a ta o am.

Am mai pus la bazar :

092. Bluza pt 1 an in dungi maro cu capse pe umar(unisex, material tip catifea f moale)- (loreema 24)

093. Bluza fetita bbc roz cu imprimeu florar si floricele din piele aplicate (loreema24)


Sunt superbe(parerea mea), eu mor cand ii raman hainele mici Loreemei, mai ales cele elegante mama nebuna, ce vreti


Loreema 24

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput