Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mina spune:

quote:
Originally posted by roandre

Am actualizat listuta si parca-parca incepe sa se miste treaba!

Loreema tre sa ne vedem undeva-candva pt costumas is banuti. Poate o scoatem si pe Mada sa-i dau si ei forma de inghetata.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.




Hai, poate vin si io sa dau Ramonei banutii pentru pom. Mihaela, ma tii la curent?

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Buna ideea cu intalnirea dar sa vadem cum facem ca eu si mada suntem cam departe de voi. Oricum voi in afara de IOR unde ati mai putea ajunge? Nu de alta dar de cand ne-am luat carut nou nu mai incape in autobuz ca e prea lat, si cum nu am carnet........

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are nevoie de ajutor!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Gata...astazi intalneala la 12.30 in fata la Sala Polivalenta...sper sa nu intervina nimic.


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

loreema,am primit cd-ul.multumesc din suflet,e asa de frumos.nu ma mai saturam de el,pe cand daria doar la melodii mai tresarea un pic.ii pica ei cablul odata,si sa o vezi atunci.cand o sa mai am bani,o sa licitez si pt al doilea cd.

Ema
Iepurasii trazniti
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60351&whichpage=3 br / " target="_blank"> Haideti sa o ajutam pe mama scorpiutza!!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank"> Bazar pentru Alex


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

eu nu gasesc lista cu desene animate pentru copii...

nici cu CD-uri nici cu DVD-uri...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Loreema am depus azi in cont 20 ron pentru cd-uri si 10 ron pentru marsupiul de la herra
Am primit cd-urile multumesc mult iar marsupiul il astept de la herra

As avea si eu nevoie de baby phone ( vad ca cereri sunt dar ofertanti deocamdata nu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Herra ti-am trimis PM


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are nevoie de ajutor!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

maine pun marsupiul la posta!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

Am primit coletul de la Ana_a cu bluzita pentru gravidute. Multumesc.
Eu am fost mai lenesa si abia maine ajung la banca sa pun banutii.

http://community.webshots.com/user/cameliac
``````````` Just hope ```````````

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am actualizat listutza.
Mai verifica cineva va og lista cu banutii ca am impresia ca am gresit ceva si nu stiu ce.

Loreema24

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput