Bebelusi de nov-dec 2004 (84)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dimineatza fetele,
flory, sarcina usoara si bb sanatos.
felis si mihaitza va asteptam cu drag acasa



monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

sunteti niste dulci va multumesc de urari

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Ioana Maria(irinaA) sa cresti mare si frumoasa si sa ai parte de cat mai multi ani linistiti ca primul

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

LA MULTI ANI SI FERICIRE pentru implinirea 1 anisor IOANA MARIA (IrinaA)

Flory ce curajoasa esti, sarcina usoara si sanatos.

Fulguletz ai fost bestiala cu mesajul pentru Try

Ioana sa fie sanatoasa si cuminte nepotica ta, iar parintii sa se bucure de ea.

Vesti noi de la Felis stie cineva?

Mada, sigur ca Amina il asteapta pe Edy, nici nu iese din casa. O sa treaca repede 3 saptamini si ne vom "auzi"

Raportam poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

de la felis vesti noi deabia azi cand ii scot firele si ii se refac analizele
in rest ei sunt bine mihai se reface super rapid
cum vorbesc cu ea va anunt

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Fetelor, va multumesc mult de tot pentru urari.

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

Admirati-ne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimi spune:

adriana te pup, aici sunt dar am avut multa treaba, pregatesc dosarul lu Alexander pt viza de america s apoi diseara plecam la buni in Kuweit, asa ca azi facem bagaje.Sunt asa nerabdatoare si am emotii ca e prima data cand plec la drum mai lung fara sost.E drum de noapte si sper sa doarma, si cand ne trezim sarim direct in oceam...ura sunt 31 grade !!!!!!.

Flory esti tare ! sa ai o sarcina usoara.

Ioana felicitari pentru nepotica, sa fie somnoroasa si mancacioasa.

va pup pe toate , vroiam sa zic multe dar sunt la limita cu timpul.daca nu mai intru urez La multi ani tuturor prietenilor nostri care fac un anisor !

Cluj cu gemenasii poznasi

Miki si Alexander (12.12.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Flory,felicitari!!!Ma bucur sicer pt tine,stiu cat de mult te-ai zbatut de-a lungul vremii.Uite ca se confirma inca o data ca exista parinti care au propriul copil abia dupa ce infiaza un alt bebe.Asa a fost sa fie,Dumnezeu are planurile Lui,pe care nu intotdeauna le intelegem.Iti doresc sa fie totul bine si sa-i faci lui Andrei o surioara sau un fratior de nota 10.

Ioana_du,felicitari si tie pt noul statut de matusica de fetitza.

Ad_rianna,te rog sa-i transmiti Didutzei salutari de la mine si gemenasilor ei sanatate si cate un pupic de la Radu cel mucios.E marait si nu i-a trecut inca raceala,probabil vaccinul de un an va fi amanat.

Cred ca in sfarsit ne iese si noua primul dinte.Inca nu se vede dar manifestarile sunt clare : bale cat cuprinde,manutze bagate in guritza pana la cot,urlete,febra....ca doar nu se putea sa iasa in liniste si pace,ca la altzii.

Fetele,voi faceti petreceri adevarate pt aniversarea de un an a puiutzilor?Adica masa,invitati multi,muzica,dans,tot tacamul?Eu nu stiu cum sa fac.Nu v-am mai povestit dar eu sunt pur si simplu epuizata.N-am nici un fel de ajutor,sotul meu pleaca la 7 dimineata si vine la 9 seara (mai lucreaza si de noapte destul de des),bebe doarme in timpul zilei 15-20 de minute.Atat.In timpul asta nu stiu ce sa fac mai repede.Pt mine a devenit un lux sa ma pieptan sau sa ma duc la toaleta.Noaptea se trezeste de cel putin 3-4 ori si pana reusesc sa-l culc la loc imi fuge somnul.Trezirea e in jur de ora 5.Mai trebuie si curatenie,si gatit,si spalat,si calcat,si plimbat copilul,etc,etc...In fine,vreau sa spun ca as face o petrecere de un anisor dar ma ingrozesc pur si simplu pregatirile pt ca eu n-am timp de nimic si pe nimeni sa ma ajute.Habar n-am cum sa fac,de aia v-am intrebat ce fel de pregatiri faceti voi.

Jasmine si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

la multi ani! IOANA MARIA, pentru implinirea anishorului...sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti in viatza
la multi ani si pentru daria pentru cele 11 lunisoare
si nu in ultimul rand urez si paxelei la multi ani! si tot binele din lume

START pentru petrecerile de 1 anishor!
cred ca o sa fie care mai de care mai frumoase...eu inca nu m-am gandit ce sa fac fiindca ziceam ca mai e timp(adevarul ca noi mai avem aproape 2 luni pana facem 1 an) dar timpul trece repede...si mai am norok ca ma pot inspira de la voi

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

quote:
Originally posted by fulguletz

ad_riana, am vazut pozicile voastre...ai niste copii minunatzi..
ce serios si sobru e Tudorica si ce vesela si vioaie e Biencutza..asa se vede in pozici..asa e si in realitate?

si pushlamelu' David (1 dec. 04)
"Cand tot ce ai e un ciocan, totul in jur iti pare cui"




multumesc mult de tot. asa e, tudor e mai serios dar cand zambeste...sau rade...se lumineaza totul. si totul pleaca de la ochi. multa lume mi-a zis asa: bianca e frumoasa, dar tudor e mai special. eu oricum ar fii ii iubesc pe amandoi absolut la fel, nu am facut nici o secunda vreo diferenta intre ei si sunt mai presu\s decat viata mea




bianca si tudor (03.11.2004)

Mergi la inceput