Bebelusi de nov-dec 2004 (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ioana, felicitari pentru nepotica, ce bine ca sunt apropiate de varsta fetele!
Onitza, sper ca esti bine. M-am gandit mereu la tine si cum nu ai mai spus nimic deja ma ingrijorez.

Multumim fetelor de felicitarile pentru 10 luni si uram lui Eric (Danamunti) si ne este dor de mami a lui!

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

Florypop, felicitari, felicitari ! o sarcina usoara si la termen!

Felis, ma bucur enorm ca suneti bine si sa va intoarceti repejor acasica...

fetilii, sa faceti pentru Mihaitza si Felis o petrecere pe cinste si sa faceti pozici multe sa va vedem si noi!

Ioana_du, esti matusica , mey..sa traiasca puishoara mica !

Monica, stiu cum e cu politzia romana si accidentele..si noi avem o amintire nu tocmai placuta legata de asta...dobitocul de politist ne-a pierdut actele (originale) pe care i le-am dat in urma accidentului ...ma rog, pierdute intentionat ca sa-si faca el afacerile . bine ca n-ati patzit voi nimik...

si pushlamelu' David (1 dec. 04)

"Cand tot ce ai e un ciocan, totul in jur iti pare cui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

flory asta da veste buna. sa fie intr-un ceas bun si sa-ti ajute Dumnezeu sa ai o sarcina usoara. sa stai pe aici ca te putem ajuta cu multe sfaturi. ce veste buna!!!! ma bucur mult de tot pentru tine!
viovio cam tot pe fuga sunt si eu tot timpul dar nu cred sa ne uite fetele asa usor. biencutzele noastre seamana tare bine...roade si a mea orice, dar cum tot ii spun tot timpul "nu ai voie-NU-NU" cum vrea sa bage ceva in gura se uita intai la mine sa vada daca nu zic ceva. bine ca ea oricum face ce vrea dar probabil "de politete" se face ca ma asculta
ioana sa-ti traiasca nepotica!!!! cel mai important e ca sunt amandoua sanatoase, iar mica printesa sa creasca frumos si sa-i bucure pe parinti...si tusica

mikiiiii, onitza pe unde sunteti dragelor? cred ca a operat-o pe mama onitzei astazi, nu? Doamne, sa se termine cu bine totul.
paxela de felis mai sti ceva? eu i-am trimis sms pe un numar de orange care mi l-a dat raluca parca, nu mai tin minte exact. am facut bine oare?




bianca si tudor (03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

ad_riana, am vazut pozicile voastre...ai niste copii minunatzi..
ce serios si sobru e Tudorica si ce vesela si vioaie e Biencutza..asa se vede in pozici..asa e si in realitate?

si pushlamelu' David (1 dec. 04)

"Cand tot ce ai e un ciocan, totul in jur iti pare cui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dutzi spune:

Felis si Mihaita, ne bucuram tare, tare ca sunteti bine...de-abia va asteptam cu vesti in "direct" si cu pozici. Sanatate multa!

Ioana, cata bucurie tre sa fie in familia voastra.... Si ce mandra o sa fie Bianca de verisoara ei.

Flory, ce fericire pentru voi si mai ales pentru Andrei, ca-i daruiti un fratior(surioara). Felicitari si ai grija de tine.

Ad_rianna, sunt atat de frumosi copilasii tai si atat de expresivi...eu i-am admirat pe toti trei, cand a pus Miki cateva poze, da nu mai mai satur....

Va pupam pe toti,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miche spune:

Flory, FELICITARI si sa-ti dea Dumnezeu o sarcina de 40 saptamani si o nastere usoara !!



Miche si
Darius
(26.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miche spune:

Fetele de maine se da startul la petreceri de 1 an !!

va pup pe toate si-mi amintesc cu drag de emotiile noastre de atunci!
(contractii, dopuri gelatinoase, unde-i apa nu e apa )




Miche si
Darius
(26.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

Ioana sa iti traiasca nepotica,si surorii tale ii doresc recuperare rapida!


Stefania si David 24.12.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

Ioana(IrinaA)
Doamne,1 an de zile! Ce repede trece timpul!!!!!!!!
Inca o data LA MULTI ANI!

Stefania si David 24.12.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Fetelor multumesc din suflet pentru urari. Astept sa veniti si voi cu astfel de vesti.

Ioana, sa iti traiasaca nepotica sa fie sanatoasa si refacere rapida sorei tale.

Va pup,

Flory 6 sapt. si Andrei

Mergi la inceput