Subiect deschis

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Reiki, sa inteleg de la tine ca, daca incet, incet se permit sa fie postate intrebari care mai de care mai indecente si mai jenante, e OK? Asemenea persoane nu trebuie atentionate ca au sarit calul? Poate ca pt. tine nici o intrebare nu e jenanta, dar pentru altii sa stii ca este! Si ce daca a fost pusa la pagina pt. barbati? De acolo multe femei au gasit poate solutii pt. problemele sotilor lor, nu ti se pare normal? Vrei sa spui ca tu nu deschizi pagina rezervata femeilor? Nu am nimic impotriva sa faci lucrul acesta, doar e un forum public dar in acelasi timp trebuie sa te gindesti ce fel de intrebari postezi, pentru a nu leza bunul simt care, in linii mari, este instalat pe acest forum. Daca vrei sa pui intrebari porcoase sau cel putin jenante pt. intimitatea unui cuplu, doar ca te roade curiozitatea, cauta frate, alt site si descarca sacul cu intrebari, sa fii satisfacut. Si pe DC se mai incing spiritele dar dupa cum ai vazut se linistesc la fel de repede, totul e sa-ti dai seama de limita pina la care se poate merge si sa pastrezi un limbaj decent. Nu interpreta ceea ce am spus cum ca ti-as sari in cap, departe de mine gindul, si nici nu iti tin o lectie de morala, este doar opinia mea vis-a-vis de ceea ce ai postat tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Acu' intreb si io ca Veve, hic, noi ce concluzie tragem din aceasta discutie? ... sau pe romaneste, hic io cu cine votez, hic? ... la ora asta votez cu Dede si cu Reiki hic, miine nu mai stiu hic, depinde de hormoni si de neuron, hic ... hihihi, mie imi place sa scriu cu puncte puncte, nu va suparatzi nu hic, hic? ...

hai ca m-am prins hic ... unele dintre noi cam facem citeodata, hic pe madonele sicstine hic ... sau sicstirite, hic ................puncte puncte hic ... noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Sint dezamagita, Sofie, sa aud din partea ta asemenea replica...Daca prin "madone sicstine" te referai la mine, e pacat, eu am crezut intotdeauna si cred ca trebuie sa ai un limbaj decent oriunde te afli, in familie sau in societate, dar poate cer totusi prea mult de la unii...
PS. Nu am auzit pina acum de madona sixtina, ci de Capela Sixtina, dar bineinteles, nu pe forum!
Am sa continui sa vizitez forumul, pt. ca imi place, dar o sa am grija pe viitor sa nu mai sar ca proasta sa ajut, vad ca sint luata in zemflemea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Am tot urmarit evolutia acestei dispute si nu am vrut sa ma amestec crezand ca o sa va plictisiti si gata. Dar vad ca nu e asa si imi pare sincer rau ca se spun vorbe grele si se ponegresc persoane care nu au vrut altceva decat sa atenueze conflictul. Nu stiu cum este Marius pentru ca nu am apucat sa vorbesc cu el sau sa imi dau seama cum gandeste dar cu Dan ce aveti? Elchiar e un tip sincer care vrea sa ajute si care are un baietel superdulcel despre a carui crestere stie o groaza de chestii. Tocmai de asta eu nu pot crede ca e rau intentionat in ceea ce incearca sa faca. Sper ca nu am pus si eu paie pe foc si hai sa discutam chestii mai constructive.
(gluma:putem eventual deschide un subiect cu injuraturi in care sa scrie fiecare atunci cand e mai nervos ).PEACE

Anda si bebelusa Carina cea nazdravana
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

quote:
Originally posted by dodo

Sint dezamagita, Sofie, sa aud din partea ta asemenea replica...Daca prin "madone sicstine" te referai la mine, e pacat, eu am crezut intotdeauna si cred ca trebuie sa ai un limbaj decent oriunde te afli, in familie sau in societate, dar poate cer totusi prea mult de la unii...
PS. Nu am auzit pina acum de madona sixtina, ci de Capela Sixtina, dar bineinteles, nu pe forum!
Am sa continui sa vizitez forumul, pt. ca imi place, dar o sa am grija pe viitor sa nu mai sar ca proasta sa ajut, vad ca sint luata in zemflemea!



Dodo nu te supara iubita, te roooooggggg ... nu ma refeream la tine, ma refeream la NOI, inclusiv la mine ... si mie mi se intimpla de multe ori sa ma simt ofensata de anumite intrebari pe care le consider indecente sau mai stiu eu cum si porma stau si ma intreb "ce naiba m-a apucat ca doar nu-s eu mai buna decit cutare sau cutarica" ... asa ca incerc sa ignor ceea ce nu-mi face bine uneori la sensibilitate ... de-aia sunt de acord cu Dede si cu Reiki, nu ne convine ceva, mai bine tacem si ignoram, IGNORANTA UCIDE! ... iar chestia cu madonele, era doar o gluma, un banc cu Bula, da' nu-l mai stiu in intregime ... deee, neuronul!
Acu' chiar ma duc sa ma culc ca o iau pe aratura miine dimineata ... o zi buna si nu mai fii suparata ... plizzzzzzzzzzzzz!

Mergi la inceput