Subiect deschis

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

auz',Luiza,'ai sa lasam deoparte instigarile subtile shi delekate la skandal si sa amanam karkoteala lipsita de ifekte pozitive pentru data aviatoare.K?

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

hik, bene bene lia ubita.

quote:
Originally posted by Lia

auz',Luiza,'ai sa lasam deoparte instigarile subtile shi delekate la skandal si sa amanam karkoteala lipsita de ifekte pozitive pentru data aviatoare.K?

Lia&Andrew



Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

:))))))
Hello Marius,
o iau pe rand, shi raspund la toate intrebarile tale.
Nu, nu am chef de cearta, shi nu cred ca gaseshti pe cineva pe forumul asta cu care sa ma fi certat, shi daca in mesajul meu te-am jignit cu ceva imi cer scuze.Imi pare f. rau ca tre sa te uitzi la mesaje shi nu intzelegi, poate imi spui shi mie ce nu intzelegi, ca sa te lamuresc, poate incerci sa citeshti chi celelalte mesaje ale Marinei6, poate ai sa intzelegi. Cind scriam de puncte, nu ma refeream la tine. Am sa-tzi spun ce ma deranjeaza exact, daca ai fi citit mesajele mele anterioare ai fi intzeles, dar ma repet.
Ma deranjeaza faptul ca vine cineva aici, care se da drept altcineva, shi care raspunde nu numai in 2 peri la intrebarile serioase, ale membrilor vechi de pe acest forum, care considera ca o femeie care a nascut e "larga"(nu cred ca e un atribut care se poate asocia cu o mama, o sa-mi dai sper dreptate, gandindu-te la sotzia ta), shi care considera femeile mincinoase, shi rautacioase, shi la "18 ani" are deja o extraordinara experientza de viatza, avind numai prieteni barbatzi; care are internet acasa, shi il considera f. ieftin, deshi aproape totzi membrii forumului, din Romania, incluzindu-te shi pe tine, shtiu bine care sunt pretzurile la internet, culmea e ca nu intra niciodata dupa-masa, shi nici pe chat, oare de ce nu raspunde direct la ce i se reprosheaza, sa nu mai vorbim de subiectul cu "intrarea in NATO ... (ia uite punctele); am sa ma opresc aici deshi ar mai fi multe, citeshti shi tu celelalte mesaje, shi poate o sa vezi shi jignirile care se aduc femeilor din mesajele ei, nu numai odele aduse barbatzilor, nu cred sa ma inshel shi sa fie inocentza tineretzii.
Sa trecem la "tartore", sau cum sa te titularizez, daca atunci cind nu-tzi convine ce scriem ne dai peste gura, sau mai bine zis ne-o astupi inchizand subiectul, ma mir ca nu l-ai inchis shi pe asta, ci tzi-ai luat timp sa ma jigneshti nu numai pe mine cu raspunsul tau, ci shi pe celelalte fete.
Daca tu ai considerat ca e bine sa inchizi subiectul eu am considerat ca e bine sa deschid altul, exista multe subiecte neconstructive care nu au fost inchise, sau numai alea in care cineva nu e de acord cu tine sunt "neconstructive"?
Shi nu, nu am avut o zi proasta, nici nu sunt in perioada ciclului, nici nu mi-a stricat nimeni buna dispozitzie, nici tu. Nu sunt frustrata in nici un fel, pt. ca am un sotz iubitor, un fiu de 3 luni jumate, un cabinet stomatologic care merge bine, pt. ca muncesc mult, citziva prieteni f. buni, din shcoala primara, shi citziva pe care i-am gasit in familia asta.
Exista shi zile mai rele, ca peste tot, dar se pot trece, cred ca nici la tine nu e altfel. Nu am nevoie sa ma descarc pe nimeni, daca ar fi asha, am 4 angajate pe care ma pot descarca, sa intzeleg ca te-ai descarcat pe noi inchizand subiectul??

Corinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

hai sa mai torn shi io nitzel gaz pe fok...hihihihi...nu freau ciarta...dar mi se pare irelefant ca actioneaza de la computadoare diferite...lumeai plina de icafeuri...ci...?au toate un singur computador???

Ortansa-deX mamica crede ca:
E ceva in neregula daca ai intotdeauna dreptate.(Murphy)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

auz' Ortansa,tu ieshti moderator,sau instigator?ca io am uitat...hic

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Multumesc inainte de toate pentru pozitia fiecarei persoane indiferent care a fost sau este aceasta pozitie. Pe de alta parte imi cer scuze fata de Corinna daca am fost un pic inversunat in raspunsul meu. Inca odata scuzele de rigoare.
Cat despre ideea de fan al povestioarelor nu am comentarii. Nu tin si nu am tinut niciodata sa fiu pe plac eu sau povestioarele scrise ad hoc cuiva anume. Ele asa au aparut, asa au ramas, asa vor dispare. Nu e nici o tragedie. Cat despre greselile de ortografie ce sa spun ...asa sunt eu mai putin educat. Nu am sa inchid acest subiect dar am sa inchid probabil alte subiecte care voi decide ca pot fi inchise. Si acesta este unul din rolurile pe care deocamdata le am aici in aceasta sectiune alaturi de ceilalti moderatori. Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar nici nu vreau sa ma tot justific. Daca fac mai mult rau decat bine altii ce decid peste noi moderatorii vor lua decizia pe care o vor considera corecta. Nu voi face nici cel mai mic comentariu este dreptul lor. Deocamdata insa am sa raman la fel de deschis tuturor persoanelor indiferent de pozitia detinuta, de opinie sau educatie, de conceptie despre viata, de sex sau origine atata vreme cat nu depaseste granita atacului la persoana. Nu inseamna ca nu pot sa gresesc si eu, dar nu am sa ma lamentez pentru aceasta.

Va doresc tuturor o zi buna in continuare!


Marius Pernes (povestitorul fara fani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:


Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Bla bla bla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta spune:

MARIUSSSSSSSSSSSS! Eu sunt fan infocat al povestioarelor tale.
Cum stai cu CIPI?...... Ai reusit sa faci ceva cu cartea?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

iete shi dede cu bishti. bishti la toata lumeaaaaaaa !!!!
ce? ce inseamna "bishti"??? Aaa,asta... cum, ma, chiar asta inseamnar?
pai ce, suntem in 311? sau la coada la tacamuri? E, asta e, am zis-o, gata.
Oricum, nu-i nimica - moderatorii nu au ce sa-mi faca, ca ii bag la sectiunea
"pumnu'n gura". sau sensibilitate. sau blablabla.iar adminu', sau DC nu prea
mai servesc site-ul ... da', chiar, de fapt, cine comanda,si definiti-ne expresia
"canale de comunicare"(=fpt (sic!)).

mie nu-mi place de fata lu' Para! voua? ah, atunci shi eu sunt fan,
retractez. da, e cea mai buna fata. gata am inteles.
reiau: i love you all, fetelor, vai , ce frumos, tzoc,tzoc, luatzi-ma cu voi,
trecetzi-ma pe lista, hai sa va spun un banc, da' tu ce zodie eshti, imi mai
trimiti shi mie nishte poze... e bine asha? sunt OK? trebuie sa fac shi hihi?
Ok: hihihhihihi. Cum, nu e preselectie aci? hmmmmmm, da' nu-i nici 178?

pai unde ajunsei? hai ca ma inervai, ma duc sa ma descarc pe trolli mei, mama
lor de leneshi. sau mai bine mai bag 2 vorbe,ce, ma costa ceva?. ma antrenez
pentru vizita lu' socra-mea. ce zicetzi??? nu-i nici certuri.com?

cine? eu, nano cu IP mobil? de pe laptop? din avion? de la berlin? nu, mai,
ce va veni. nici macar maximus nu's, iar mainile le am pe amandoua pe tastatura, jur!
nu's decat un om care iubeshte copiii shi care are norocu' de a fi parinte!
Cum asha, nu conteaza? da' unde ajunsei, totushi? Aaaa, la DESPRECOPII. Pai shi ce,
fi-meu nu poate sa citeasca ce scriu io aci, nu? Deci pot sa fiu gura larga?
Oups, sorry, gura mare, de fapt. Da-i inainte, dede, ramai in forma, doar cel
puternic rezista, jungla afara, jungla shi pe net.

Hai ca ma duc sa ma inghesui in 79, sigur acu' nu ma mai scoala nimeni de pe
scaun! Sa indrazneasca doar, ca le bag un bishti de nu se vad.

Si inca ceva: mie imi plac povestile lui Marius. Si sper ca intr-o zi sa le placa si
copiilor mei.
O zi mai buna.
DEDE

Mergi la inceput