Subiect deschis

Subiect deschis | Autor: Yasmine

Link direct la acest mesaj

Upsa, ca a venit tartorele sectziunii asteia de forum shi ne-a bagat pumnul in gura, oare de ce?!
Multzumim Marius, ca avem voie sa avem propria noastra parere.
Poate o sa ...... avem voie ...../sa mai scriem cind ...... o sa ... folosim multe ...... punce puncte

Corinna

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Corinna, care e problema ta defapt? Ai chef de cearta? Ai chef sa jignesti? Sau poate ma lamuresti si pe mine ca eu nu reusesc sa te inteleg? Te-am jignit cu ceva? Ti-am adresat ceva personal? Ma uit la mesajul tau, ma uit la alte mesaje incerc sa inteleg dar nu reusesc. Te deranjeaza ca scriu cu puncte, puncte? Te deranjeaza in general sau in particular? Care e defapt problema ta? Sau ce te deranjeaza? Si de ce zici ca sunt tartore? Si unde nu a avut careva dreptul sa-si exprime opinia? Sau te deranjeaza de ce am inchis subiectul? Probabil, posibil. Asa am considerat eu ca nu mai este constructiva continuarea acestui subiect. De aceea exista aceasta posibilitate tehnica. Sau poate ai avut o zi mai putin buna...si te-ai descarcat pe mine. Mi se intampla si mie. Poate maine ai sa zambesti.

Marius - fara multe puncte puncte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Heeei Marius e interzis femeilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Marius, eu nu am inteles ca Yasmine s-a referit la tine cu puncte-punctele.Mie mi se pare ca din toata faza asta cea mai jignita a iesit ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Hai ca-mi place, Marius, chestia cu "asa am considerat eu". Bravo!
Da-i inainte, inchide-l si pe asta. Sau sterge-l, ca tot te pricepi. Se pare ca discutiile/mesajele "constructive" sunt cu...pucte-puncte//// sau cu greieri.... si cu greseli de ortografie...///stii ceva? nu-mi placi :PPP si cu asta basta..../// considerati ca sunt rautacioasa????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Mai Julie, eu nu inteleg de ce atāta inversunare contra lui Marius?
Sau poate ati uitat cu toatele cum l-ati laudat cānd va spunea povesti??? Gata nu mai e Marius cel sensibil??? S-a transformat peste noapte in Zmeu?
V-as ruga, totusi sa aveti putina consideratie pt toata lumea de aici, pentru ca toti suntem egali, si nu mai avem parte de comunism, unde unii sunt mai egali decāt altii!!!
Haideti sa ne amintim ca totusi suntem pe un site, unde discutam mai mult de copii, si nu de divergente personale!
O zi buna va doresc!


Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci cānd vrei cu adevarat!
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danab spune:

Oare "Marius cel sensibil care scrie povesti" ar putea sterge mesaje in care si altii au pus suflet?????? Daca da, atunci nu cred ca e chiar asa de...sensibil...daca nu,....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

salutari si tie marus :o)
Dici tabararatz ma pe betu bajet a? Nu-l pupati voi cand va scrie povestioare? Mai marus ...mai schimba-ti si tu after shaveul ca asta o fi problema. hihi
Fetili...cat despre clonele lu nano......o sa aveti ocazia sle faultai ori de cate ori isi arata nasul pe aici.

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Ba, io nu-s fan povestioarele lui Marius, ca nu-mi plac. Bishti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Luizake,'ai sa lasam psihozele si vanatorile de vrajitoare,ca Marina6 nu e Nano.Butoneaza de la computadoare diferite.

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

hihi lia bine...atunci "nano-ii"
Juli....bishti tu iu 2 :p

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput