Bella, audienta la viata (3)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

IN SFARSIT ACASA.Doamne ajuta sa fie bine in continuare.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

oh Doamne, nici nu stiu daca s arad sau sa plang ! tare as vrea sa fiu maine pe Otopeni sa o vad pe Bellutza !!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Da adinan.....si eu mi-as dori si ce-as mai smotocio...bravo ingeras.Rodi cu siguranta ca ne vom vedea din nou.Drum bun ...Rodi acum Belluta e mai puternica...te poate tine in brate in avion...,sa ajungeti cu bine.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Ce ma bucur pentru Bella si pentru voi !Slava Domnului , e un mare pas inainte spre viitorul sanatos al fetitei .Acum bucurati-va de ea si de dintisorul ala care sta sa iasa ,(nu e prea devreme Vladut are dinti de la 4 luni si fiica mea se pregateste si ea ,are aproape 5 luni )si multe imbratisari si sarutari puiului curajos !
Sanatate multa !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

La multi ani Bellei care in ziua cind implineste 5 luni si intoarce acasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

La multi ani! iubita mica si bun venit acasa.

Sa-ti dea Domnu reusita in tot drumul pe care il mai ai de parcurs.

Sanatate multa



Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

La multi ani Belluta,sa cresti mare ingeras si sanatoasa.Curand esti alaturi de cei dragi.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

DUMNEZEU NE-A ASCULTAT RUGACIUNILE!!! BRAVO BELLA AM FOST CONVINSA C-AI SA REUSESTI! Felicitari parintilor si tuturor celor care au fost alaturi de Bella! Va pup si va urez drum bun ! Sa dea D-zeu. sa ajungeti cu bine acasa!

Lory_kluiALIN CRISTIAN


http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Rodica, multumesc

Noi ne revedem peste 3 luni ... pana atunci sper ca Bella ca creasca si sa se joace cu Mihaita care va deveni intre timp un gentlemen desavarsit

Bella, LA MULTI ANI SI SANATOSI !!!!

Felicitari tuturor care ati ajutat ca aceasta fetita frumoasa sa treaca peste acest hop. Mai raman doua dar cu ajutorul lui Dumnezeu vor deveni si acelea doar un vis urat.

Bella, Rodi si Adi de la Mihaita

Cu drag,
Gabriela si Daniel


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Nu ne povesteste nimeni cum a ajuns Bella acasa ? Bun venit inapoi, pui mic !

Mergi la inceput