Bella, audienta la viata (3)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_danen spune:

Cu siguranta maine vom afla vesti bune despre puiul nostru viteaz...
Abia astept..
Eu dupa cate stiam...sub nick-ul lui Soli(Rodica)...scrie D-na Dighe,nu?
La multi ani sotului d-voastra,si sa ne dati mai multe vesti bune despre Bella..
Iar pentru Rodica si Adi multe imbratisari de la noi,si ii asteptam acasa cu bine si cu Belluta in brate.
Sanatate multa si DOAMNE AJUTA...

EU SI AI MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:



A-mi este teama ca nu o sa va pot da vesti bune azi ; am sunat si asistenta mi-a spus ca Bella are temperatura 38,5 .
Medicii sunt la raportul de garda apoi vor efectua vizitele in saloane.Ea crede ca Bella nu va pleca astazi din spital .O sa sun din nou la Bruxel in jur de 12 (13 in Romania )asa cum mi-a zis , fiindca atunci poate fi in masura sa-mi spuna ce se va intampla cu Bella , si care este decizia medicilor.Parintii inca nu pot urca la Bella si cred ca e mai bine sa nu le spun inca fiindca vor intra in panica.
Cel putin inca o ora pot fi calmi.

Sanatate tuturor si sa speram ca nu e grav.
GDighe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Stimata doamna Dighe, va multumesc mult pentru vesti si fotografii. Le-am psu pe site la adresa
http://bella.netfirms.com/fotografii.htm
din pacate nu am primit decit 5 fotografii din car e4 aproape identice. ni poze este puiul cel mic dar nu sunt si cele cu arintii/medicii.
Puteti va rog sa mi le trimiteti si pe acelea ?

Probabil problema este de limitare a dimensiunilor, de catre email provider ?

Incerc astazi sa vad daca rintre cunostite nimeni nu cunoaste vreun jurnalist belgian ..




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:



Inca nu stiu daca Bella va ramane mai departe in spital ; am cerut-o si pe Rodica la telefon Nici ea nu stie nimic , medicul urma sa vina .Cand va sti ceva o sa-mi dea in BIP pe mobil si apoi o sa sun pe linia spitalului.

Adinan am trimis din nou pezele si am folosit inca o adresa de mail de pe skynet.be.

Sper sa fi ajuns la dvs (mai putin cele de ieri).
GDighe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dumnezeu sa o ajute pe Bellutza sa se refaca repede si complet!

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:



BELLA ESTE SUB TRANSFUZIE DE SANGE . INTRE ORELE 16_17 COMOSIA DE MEDICI SE INTRUNESTE SA IA O DECIZIE IN PRIVINTA EI .
FAPTUL CA ARE HEMOGLOBINA MARE A DUS LA HOTARAREA DE A I SE DA SANGE.
MEDICII I_ AU SPUS LUI RODICA CA VALOAREA EI ESTE PREA MARE PENTRU O INIMA OPERATA .
O SA I SE MAI FACA UN SCANER SA VADA CUM SE PREZINTA OPERATIA IN INTERIOR .
VA ROG INTRATI PE PAGINA BELLEI, AU NEVOIE DE INCURAJARILE DVS.
MULTUMESC IN NUMELE PARINTILOR
GDIGHE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

oh Doamne :(

ii trimitem puiului mic toate rugaciunile noastre !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Of!!! Printesa scumpa, de ce trebuie sa treci prin toate astea?
Curaj, Rodica si Adi!
D-na Dighe, multumim ca ne tineti la curent cu evolutia Bellei.



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:



Nu trebuie sa-mi multumiti , copii mei sunt mari cred sunt poate mai mari decat multi dintre dvs; stiu ce inseamna sa stai cu inima stransa , si sa nu stii ce rezerva ziua de maine.
Sper insa din toata inima ca Bella sa-si revina si sa depaseasca starea critica in care se afla.


pentu Rodica si Adrian
gdighe



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Offf...Doamne ajuta si sa nu fie grav!

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput