Sa ne rugam pt Liviu, azi e langa Dumnezeu!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu v-am putut scrie aseara pt ca nu mergea forumul. Am sunat pe la 22.20 si mi-a raspuns mama Anei. Ana dormea (stau la cineva, ca acasa nu se simte in stare sa mearga).
A fost si s-a rugat ieri la Biserica Icoanei. Acum...numai o minune il mai poate salva pe Liviu. E la fel, nici o schimbare. Mai mult, doctorii au spus ieri ca nu se mai asteapta sa isi revina..

Si totusi...Doamne ajuta!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Of Doamne, ai grija de ei, fa o minune.Nu stiu poate spun tampenii, dar am visat noaptea trecuta ca ii ceream lui Dumnezeu tot felul de lucruri banale si se intamplau ca prin minune. Asa ca poate ... Te rog Doamne, fa o minune pentru LIviu si Ana si reda-i-l pe Liviu Anei, readu-l la viatza!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Super-desenele lui Liviu - august-octombrie 2005Opere de artaDesene LiviuNoutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sveronica spune:

Mai stie cineva , ceva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Eu nu am mai sunat aseara, iar in seara asta am sa ajung in jur de 9 ora mea acasa (deci 11 in .ro) si cred ca e tarziu sa sun atunci asa ca daca poate suna cineva va rog sa o faceti si sa scrieti si aici. Multumesc.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Sunt innecata in lacrimi...nu stiu cum sa incep...am vorbit cu Ana acum...Liviu s-a dus...l-a luat Dumnezeu la El,in dimineata asta la 9.30.

Ana ne-a rugat pe noi toti, sa ne rugam ptr.sufletul lui.

Doamne,odihneste-l in pace si da-i putere Anei sa mearga mai departe.







------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:


Am sperat pana in ultima clipa.....


Doamne, odihneste-i sufletul lui Liviu in lume celor drepti!
Da-i Doamne putere Anei sa poata merge mai departe!

Alina si Luca nazdravanul

Salvati viata unei bebeluse de numai 6 luni!!!
http://sabinac.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Of Doamne!!!!

Intai Mariuca, pe urma Liviu... E asa o perioada trista...
Dumnezeu sa-l ierte si Anei sa-i dea puterea de a merge mai departe!

Imi pare foarte, foarte rau!

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

VA RUGAM SALVATI-O PE BELLUTA!!!!!!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Imi pare rau.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Liviu , Dumnezeu sa te aiba in paza lui!
Ana , nu am cuvinte sa-ti spun ceva. Fi tare e prea putin si dureros de nedrept!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Nu pot sa cred ,nu pot sa cred ,am urmarit toata povestea de la inceput, de fapt nu a fost o poveste a fost o viata ,eram sigura ca isi va reveni ,mi'au dat lacrimile ,imi aduc aminte de emisiunea la care au fost .. atata iubire intre doi oameni, atata liniste pe chipurile lor si ..acum .acum Liviu nu mai e.. nu se poate , e nedrept.. de ce???
condoleantze sincere Anei. Este e eroina la fel ca si voi fetellor care ati luptat si v'ati zbatut pana in ultima clipa.
Dumnezeu sa il ierte!!

Mergi la inceput