Robert, alta inima bolnava

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Vlad, aceasta este adresa mea de email: a_dana2000@yahoo.com.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

SAL Denyce, am trimis iesirile din spital ale lui Robert, mai am scanate si hartiile din italia ce sa fac cu ele??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Vlad, acum downloadez toate documentele trimise. Nu e nimic ca le-ai trimis pe toate ca macar acum le am in ordine, le salvez intr-un loc pe PC si o sa imi fie mai usor sa le gasesc, sa nu-mi scape ceva. Si la mine merge yahoo foarte incet in seara asta, dar nu ma culc pana le termin de downloadat si mai traduc cate ceva. O parte din ele sunt deja traduse din serile trecute.Maine o sa-mi rezerv cea mai mare parte a zilei pt tradus hartiile lui Robert.Luni, in cursul zilei, sper sa le pot trimite pe toate. Daca nu reusesc sa le traduc chiar pe toate pana luni, o sa-ti trimit tot ce voi avea gata atunci si restul marti. Sper sa iasa cum am planuit. Numai bine,

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna ziua salvatorilor, maine venim la Bucuresti pt emisiunea de pe postul acasa.Gabriela te rog daca ai timp sa ne intalnim maine inainte de emisiune sau dupa daca ai timp si daca esti in tara.Nu am mai vb de mult.Noi plecam maine dimineata.Am sa te sun diseara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


ROBERT ESTE AZI LA ORELE 17.30 PE ACASA TV!!!


va rog sa va uitati sa il cunoasteti pe Robert..are nevoie de noi..fiti alaturi de el.
Vlad, cu cea mai mare dragoste as vrea sa ne intalnim, dar eu lucrez pana la 7, 8 seara si nu stiu cum sa ajung mai repede acasa la copiii mei...hai sa vedem poate ne vedem odata in un week end cand o sa fiti si voi mai linistiti si eu un pic mai libera..intre timp, sunt aici si fac tot ce pot sa va ajut..
pupici multi

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Vlad, inca nu am terminat pt ca documentele sunt super multe. O foarte mare bucata de timp mi-a "mancat-o" descifrarea scrisului de mana a medicilor (sau secretarelor/cine o fi scris iesirile din spital ), dar cu ajutorul cartilor, a internetului si a sorei mele (absolventa de Medicinia anul asta), am reusit sa descifrez scrisul din romana (termenii erau foarte importanti).De aceea, sunt cam in intarziere.Nu renunt, lucrez in continuare la texte,asa cum am promis, atata ca vreau sa stai linistit daca inca nu vezi emailuri de la mine. Le voi trimite pe toate o data ca sa nu existe dubii. E Ok asa? Imi dau silinta sa fiu destul de rapida pt ca stiu ca situatia e urgenta. Textele redactate le pot traduce foarte repede ca acolo nu mai am de descifrat nimik (ziua mai am si alte activitati, dar stau seara pana tarziu in noapte sa traduc)
Sper ca a fost Ok emisiunea la TV.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Danyce

Spor la tradus ... esti minunata !

Iti aduci aminte daca prin traducerile terminate exista si istoricul medical al lui Robert? Daca da te rog trimite-mi-l prin email.

Sanatate multa lui Robert ! Imi pare rau ca nu am putut sa vad emisiunea

Doamne ajuta !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Am vazut emisiunea si nu va pot spune in cuvinte ce am simtit .Robert are nevoi si de transplant de plamani!!
Are nevoie de noi,de rugaciunile si de mobilizarea noastra.
E greu dar nu imposibil cand e vorba de o VIATA.O VIATA DE OM!!!!Acum stim de o suma estimativa:100 mii Euro.O suma mult prea mare pentru oricare dintre noi,dar oare cat valoreaza o viata? Ce valoare are viata unui tanar de 27 de ani???Poate oare cineva trece nepasator la vederea suferintei acestei familii??


Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna seara, am revenit dupa 2 zile pe baricade " net".
Va multumim din partea lui Robert pt tot ce sa facut si pt tot ce se va face in continuare. Astazi urmeaza sa vb cineva cu un doctor in Italia sa vada ce se poate face pt urgentarea treburilor. Despre robert ce sa va spun, astazi domnul doctor Fierastrau ia facut rost de un medicament nou "SIMDAX" pe care i la si administrat, este destul de scump.
Robert este tare, lupta il incurajam suntem tot timpul alaturi de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Aveti idee cam cand e gata pagina web a lui Robert?Multumesc .



Comorile mele:http://community.webshots.com/user/nickysweet4u
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput