Robert, alta inima bolnava

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna ziua, vad ca nu mai vrea sa imi scrie nimeni nimic???
Robert e nerabdator sa mearga sa scape de problema.Am stat asta noapte cu el nu areusit sa inchida nici un ochi, nu am cuvinte cum de gaseste resurse la crizele pe care le are.
Stie careva dece nu raspunde Gabriela, este cumva plecata?
Azi aflam daca plecam in italia sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salutare, am probleme cu saitul nu vrea sa incarce nimic.A mai incercar cineva sa faca la sait, stiu ca am trimis Luciei, si a zis ca incearca si ea sa faca.Nu vreau sa fiu rautacois dar as vrea sa stiu care este situatia?????????, asta daca stie cineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Eu nu am primit nimic prin mail.

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

aVETY IDEE DE UNDE SE POT CUMPARA BILETE IEFTIN SI DE UNDE SE POT REZERVA DIN TIMP DAR SE FIE SIGUR??????????????????????????????????
E POSIBIL SA FIE NEVOIE DACA PRIMIM RASPUNS POZITIV DIN iTALIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Vlad, in multe cazuri umanitare de aici, compania Tarom a aoferit bilete gratuit pentru cazuri umanitare. Cred ca merita sa te interesezi pe la Tarom. As recomanda sa te duci personal la ei cu actele lui Robert, cred ca sunt sanse mari sa ajute.

Mult succes!

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Nu am primit raspuns din italia, a ramas pe la mijlocul saptamanii viitoare.
Mihaiela, am sa indraznes sa te ruga , asta daca ai posibilitatea sa ajungi sa intrebi pe la Tarom, in legatura un posibil transport ,eventual o rezervare...Avem o promisiune si de la CARITAS Ca ne ajuta cu drumul daca este cazul dar asteapta raspunsul de la doctori ca si noi.
Ar trebui sa venim eu sau mama dar stii de unde venim, daca este cazul fa o programare si venim.Zic aceasta in ideea dea nu face mai multe drumuri in bucuresti.Scriemi aici, sau pe mail, oricum pana maine nu intru pe net.Plec acasa la Robert.Ma ierti ca am indrazni.Ce posibilitate mai este sa mai facem un teledon ceva sa trangem banii.S-au strans foarte putini 5 mii euro. Am incercat sa ajungfem la OTV am sunat dar nu sunt bune nr de telefon, avem o promisiune de la Antena 1 dar asteptam, am scris zi la ziare dar na lucrurile sunt in asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Vlad pui, eu pana miercuri nu pot sa fac nimic, luni plec si eu la nepotica in italia si ma intorc miercuri, daca nu e tarziu miercuri ma interesez, de problema cu banii chiar nu stiu ce sa te sfatuiesc, seara pe OTV este emisiunea lui DAN DIACONESCU incearca sa mai suni si pe numerele care sunt afisate , dar dupa emisiune, sau inainte.
Cand ma intorc te sun,
multa sanatate

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Mii de scuze pentru tacerea mea ...

Mi-am salvat documentele primite de la Dana, le-am trimis mai departe Luciei, si saptamana viitoare am sa vorbesc cu prof de la Saint Luc. Sper sa primim o veste buna .... Doamne ajuta !

Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Am fost amanaty pana saptaman viitoare cu raspunsul din Italia. Saitul lui robert incepe ss fie aranjat , ce sde face bupa ce este gara, ne ajuta cineva sa il, facem cunoscut la cat mai multa lume??????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

vlad....da mi maine bip pe cel si te sun eu inapoi....
vreau sa vad cum e cu actele voastre..pupici

Mergi la inceput