Sa o ajutam pe Nicoleta!!!!!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

quote:
Originally posted by gabriela hogas


Plus ca Lucia este f amabila dar poate nu e bine sa apelam la ea decat daca e neaparata nevoie. Are si ea multe solicitari. Siteul actual al Nicoletei are totusi informatiile esentiale scrise, insa trebuie actualizat. Daca nu putem rezolva asa, Lucia, cu toata rusinea o sa apelam la tine pentru un site mai bun.



Fetelor, ceea ce fac eu o fac cu aceeasi daruire ca si voi, deci nu este cazul sa ezitati sau sa spuneti "cu toata rusinea" pentru ca nu o cereti pentru moftul vostru ci pentru ceva nobil, si nici nu o cereti ci ma ofer eu.

Am scris si pe subiectul "pt parinti disperati" ca fac web site pentru oricine imi pune la dispozitie info cerute acolo.

Aici suntem o echipa, de aceea nu este cazul sa avem retineri unul fata de celalalt.

Va pup pe toate si pe Nicoleta. Sper sa fie totul bine.



_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

lilia, mai stii ceva de nicoleta? voi sunteti bine, ca nu mai avem noutati nici de la voi!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Scriu rar pentru ca uneori nu am prea multe noutati, iar alteori pursisimplu nu reusesc sa scriu...
Din pacate acuma seara am aflat ca Nicoleta nu e prea bine. Chiar si dupa a doua interventie, nu se prinde bine operatia, se fac tratamente in continuare, iarasi sunt internate, si se incearca tratament in camera cu oxigen( sper ca am inteles bine).
Sa ne rugam pentru ea ca tare multe are de tras!!!


Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Noi am trimis ieri banuti, in contul lei. In rest suntem neputinciosi! :( Ne rugam sa sa faca bine.
Doamne ajuta!
anto

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

SA VA RUGATI PENTRU NICOLETA!! ACUMA TOTUL ESTE DECISIV.
Cum v-am spus operatia nu se inchide in totalitate.
Acuma am mai aflat ca supureaza si este posibil sa trebuiasca sa-i faca un transplant din muschiul spatelui si sa-l puna la picior, iar daca nici asta nu functioneaza, urmeaza AMPUTATIA. OH...MA ROG LA DUMNEZEU SA SE INDURE SI SA O SCAPE DE ASA CEVA.

Intre timp am facut rost de o scrisoare in engleza care contine istoricul bolii Nicoletei( a fost facuta cand cautau spital si pareri din strainatate).

Daca ar putea cineva, va rog mult, sa o traduca in romana si sa mai adauge datele mai recente la varianta engleza( contine informatiile pana la operatiile din Italia) ca sa avem si varianta in romana si cea in engleza. As vrea sa mai trimit pe la unele ziare si publicatii.

Multumesc mult


Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

D-ne ajuta.Off, D-ne nu-mi vine sa cred ce vesti....

"Dragostea este un lucru simplu si profund. Este un fapt de viata, nu o iluzie."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Doamne, te rugam sa fi alaturi de Nicoleta.

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Doamne, te rugam, ajut-o!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Lilia, te rog trimite-mi istoricul in engleza al Nicoletei ... vreau sa intreb si la Saint Luc ... poate gasesc un doctor de treaba care sa vrea sa studieze cazul si cine stie ce alta solutie exista si noi habar nu avem. Trebuie sa incercam orice varianta.

Doamne ajuta!
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput