Mamici din Bucuresti!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilinca spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

Stabilim de vinerea......

quote:
Originally posted by ilinca



ilinca



Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina6 spune:

Eu stau pe margeanului ...vad ca mai toate ce mi-ati raspuns si sunteti...niste scumpe si va servesc cu o pizza hut....si eu nu pot crede ca parerea voastra e asa: ....cum se poate????unele dintre voi sunteti la fel .....


A-ti vazut ce frumos a fost ieri ...cald ...super ...voua cum va placut ....

Marina6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

Nunteleg nimik din ce zici acia...poti sa reformulezi? nu ejt coerenta, soree

quote:
Originally posted by Marina6

Eu stau pe margeanului ...vad ca mai toate ce mi-ati raspuns si sunteti...niste scumpe si va servesc cu o pizza hut....si eu nu pot crede ca parerea voastra e asa: ....cum se poate????unele dintre voi sunteti la fel .....


A-ti vazut ce frumos a fost ieri ...cald ...super ...voua cum va placut ....

Marina6



Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista spune:

Mariana6,
Mesajele tale au un aer cam...neserios!
Este pacat de mamicile care intra pe acest forum si pierd timpul citind astfel de mesaje( mai ales cele din Romania, acolo costa cam mult internetul)
Am fi recunoscatoare daca ai revizui putin continutul mesajelor tale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

De prin Titan nu e nimeni?!
Si eu vreau sa ma plimb cu cineva.




bb Monica si Sorana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

Eu sunt Sorana si il scot pe bebe pe la orele 14-15.
Daca vrei sa ne intalnim da-mi un mail.

Delia si Codrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina6 spune:

Nu inteleg ce aveti cu subiectul meu .....?!


crista.....nu inteleg cum anume au subiectele mele un aer neserios .....vreau sa imi gasesc prieteni si prietene ca nu prea am pe nimeni in bucuresti si faptul ca mi-am gasit un loc in care sa mas simt bine nu inteleg de ce te bagi tu sa ma critici ......poate imi esti mama sau stiu eu.....oricum vad ca si tu ai un aer cxam neserios odata ce si tu mi-ai citit mesajul ..... Daca vrei ceva serios dute pe pagina a doua si raspunde la intrebarea pusa de mine cu NATO..... sa te vad mai am si acolo un aer neserios...?????

Sa stii ca nu e scump net-ul ca am acasa asa ceva/....


Pentru toate ce ati intrat aici ...


Sa stiti ca eu una imi caut prietene sau prieteni nu asteptati sa fie cine stie ce subiect.....Daca vreti unul (de subiect vorbeam) deschideti unul serios pe care sa il abordam aici.....

Pupici

Marina6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Marina vad ca esti noua pe aici. Te rugam sa ne spui despre tine. In cate luni esti? Cum te simti gravidutza? .... De obicei femeile in primele luni au tot felul de temeri (nu ma refer la faptul ca se tem de intrarea in NATO....) Ce analize se fac? Daca copilul va fi bine? stii tu!.... Tu cum stai in privinta asta? Hai ca suntem aici sa te ajutam (chiar daca ne-ai facut mincinoase in alt mesaj si astepti raspunsuri de la barbati!)
Sarcina usoara si hai scrie...


Adela &Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bia spune:

Daca vei mentine aceeasi linie s-ar putea sa te excluzi singura,aici sunt persoane serioase,care chiar au ce sa-si spuna.Cred ca ai gresit locatia( a se citi site-ul).

Mergi la inceput