Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kity2004 spune:

AndreeaBanica! La Multi Ani! pentru ieri !( cu scuzele de rigoare ca e cu intirziere )

Mitzura, la noi mucii trecu cu spray cu apa de mare Humex .

Oana si Iza-Maria DN 19 iulie 2004
http://community.webshots.com/user/oanavilcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sper sa fie ok in tren, ca vom fi la vagonul de dormit...si cum iepurele doarme noaptea neintors....sa nu fie probleme. multzamim de urari tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

noi am luat covorasul de la un magazin de copii din dr taberei. nu aveau decat cu flori... celelalte tot piese asa mici au? ca eu m-am saturat sa le caut pe sub toate mobilele si as vrea unul cu piese maaaari
pentru muci nu i-am dat nimic, am tot sperat ca trec (eu sunt si am fost dintotdeauna anti-pastile). dar deja e o saptamana de cand au inceput, asa ca o sa chem doctorita sa se uite un pic la ea.
roxana - drum bun! mergeti cu trenul de zi sau de noapte?
ina - deocamdata ma inteleg bine cu bona, nu imi iese din cuvant si e grijulie cu pisicuta mea. dar sunt doar primele zile. mai astept un pic pana sa ma pronunt.


foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Oana, Humex e sirop cu carbocisteina...nu spray cu apa de mare.
Marcela, am scris ca plecam in seara asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Roxana, Rainbow in the dark??

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de august si tzucurica fara motz

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Mey,curcubeule din intuneric(frumos,ce sa zic,imi place),drum bun cu uuuu-ciuciu si distractie placuta.

Pupicei muciosilor si cacaciosilor ca-s cam multi,vad eu.

Oana,iti multumesc frumos de urare.

Marcela,frumoasa fiita asta de pica si a crescut mult,gata mai are si ea un pic si intra in clubul copilasilor,ea e ultima bb-lusa

Simona,petrecere frumoasa...o sa vad eu pozicile cand ma intorc

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hihi, da, este titlul uneia dintre melodiile mele preferate si ma binedispune.
va pupez, sper sa mai am timp sa intru later ca is in crize acu cu unul dintre site-uri.
pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

neata
noi tot mucosi suntem, am inceput sa n obisnuim cu starea asta. aseara a plans si-a urlat vreo ora inainte de nani, nu's ce-o avut. si totul a inceput la masa, abia ce se asezase si el si rodea o felie de rosie. eu presupun ca si-a muscat limbuta sau ceva ca altfel...
a, am fost si-am cules din camp rosii, ardei, pepene galben, aici sunt astefl de ferme unde te autoservesti. niste produse delicioase si nu va spun ce placere mi-a facur sa le iau direct de la sursa.
pupi a papat bine ieri, doar aseara dupa faza cu rosia n-a mai vrut, abia daca a but ceva lapte inainte de culcare.
sunt pe-aici

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Pai noi am fost la doctor, si ne-a prescris, ser fiziologic, scos mucii si apoi Bioparox. Si cate o picatura de vitamina A in fiecare nara, ca cica lubrifiaza mucoasa. Da intrebam asa ca sa compar tratamentele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

a, voiam sa zic ca nu inchisese nimeni capitolul anterior

philip&andreea

Mergi la inceput