Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Riara,e ok....stiam eu ca esti descurcareata....Multumin tuturor japonicilor.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

TELEDON AZI 21 AUGUST= 25 EURO

ni s-a mai alaturat o fata la lupta pentru salvarea Bellei:country girl multumim Ina

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Belluta,bebeluta....in curand inimioara ta va fii sanatoasa,si mare sa poata incapea multa dragoste.

Rodica multa sanatate ,putere,inca putin si Bella iti va aduce bucuriile pe care fiecare copil le 'ofera' parintilor.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Speram ca Belluta se va face cat mai repede bine. Sunt sigura ca daca ne mobilizam putin, o sa putem strange macar o parte din suma care sa acopere operatia fetitei.
RIARA, eu cred ca e foarte buna ideea ta cu "Surprize-surprize".
Dantje, plicul "pleaca" spre tine maine dimineata. Sa ne anunti cand a sosit.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Danyce sigur,cand apare strig in gura mare.....Belluta bebeluta va trai,cu ajutorul fetelor(si baietilor) de pe DC.

SI BELLA MERITA O SANSA !!!!
SALVATI-O PE BELLA

Dantje & Martijn

Cand D-zeu iti inchide o usa,EL iti deschide o fereastra.
Multumim tuturor care au raspuns deja,si asteptam apeluri noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

buna fetelor...va multumesc din inima, citesc si plang cand vad ce fete minunate sunteti...
ieri am adus acasa oxigenul pentru Bella, ca in caz de ceva sa fim pregatite...
Nu pot sa fac momentan emisiuni publice pentru ca Bella e copil orfan si pana nu sunt indeplinite niste formaņitati legale, riscam sa le ia statul copilul...deci cu surprize si alte emisiuni eu as mai astepta o saptamana...va iubesc si va pupic

http://bella.netfirms.com/index.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

La apel,pe prima paginaGabi,am inteles.Cind o sa fie ok sa-mi spui ca sa-i scriu reporteritei aceleia,o doamna foarte draguta si am speranta ca ne v-a da macar un sfat,ceva.Gabi,Bella cum se simte?Rodica?Azi am mai primit doua mailuri de la doua fete din JaponiaURAAAAAAAAAAA...............

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Subiectul l-am gasit pe a doua paginaVa implor,chiar dac puneti un singur emocotion macar,trebuie sa tinem subiectul pe prima pagina.Eu nu-l las pe al doilea,chit ca scriu prostii.Cele care mai citesc,si un cuvint de incurajare conteaza enorm,conteaza viata Belei si curajul lui Gabi si al Rodicai de a lupta in continuare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Riara, cam cat ai strans?..eu deja postez mesaje pe ale pagini si trebuie sa incep sa alerg..dar mai poimaine ca am o super febra.a..hai sa facem si un calcul asha...

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Pashosha,eu le-am lasa timp la fete pina pe 15 septembrie,pt ca salariile in Japonia se dau ,in general pe 10 si aici multe fete traiesc din salariul sotului,de aceea am pus aceasta data.Eu am in maina acum 100 dolari de la mine,50 de la sora mea,50 de la Nshiro,25 de la Ela.Eli si Knikoleta le-am dat adresa sa-mi trimita,si Imai Mihaela imi trimite si ea.In mina nu am decit 250 dar se mai string.Sa trimit cit am,sa mai zoresc fetele?Eu mai astept mailuri...Gabi,,stii daca cineva are cont Pay pal pt ca multe fete intreaba,asa ne-am misca mai repede.Azi mai trimit niste mailuri si deschid si un subiect pe "parinti "poate se gasesc si acolo.Din Japonia s-au strins pt Sabinuta 550 de euro,asa ca sper din tot sufletul ca sa stringem si pt Bella.Sigur stringem.Ai vreo data limita?

Mergi la inceput