Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Pash....ce sa zic.....la mai multi bani,am inteles ca primii sunt pe drum...si vor mai urma saptamana viitoare,cat despre carti,in engleza nu am vazut nik pe aici,dar 'scanez' zona....sper sa dau de ceva.

Cei cu inima mare sunt invitati sa 'ofere' un crampei si altora BELLA.

Dantje & Martijn

p.s haideti sa-i dam de lucru postasului meu....si sa salvam o VIATA,uite asa rezolvam doua probleme in una.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Motanik,eu ca eu...dar sa vezi Ancuta06 ce rapida a fost...primul plic a ajuns la mine.
Ancuta06.

Sa o ajutam pe Bella sa vada bucuriile vietii.

http://bella.netfirms.com/ro.htm

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Bine ca am gasit subiectul.Fetele din Japonia pun si ele la gramada,fiecare cum poate.In seara asta trimit mesaj la toate romincele din Japonia care le vad pe net.Eu am promis fetelor ca trimit banii pe 15 sept,ca sa avem timp sa adunam ,stiu ca si un dolar conteaza.Este prea tirziu?Va rog sa-mi spuneti ca sa pot trimite mesaj pina cind fac cheta.Doamne,cit de mult astept ziua in care sa aud ca Bella este in afara oricarui pericol...Ce minunat ca exista atita oameni minunati....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

fetelor, cu durere in suflet va spun ca ma asteptam sa vad subiectul Bellei nu numai pe prima pagina, ci chiar primul...dar, l-am gasit pe pagina 2...stiti ce ma gandesc atunci cand ajut? Daca eram eu cu copilul meu in locul Bellei...as fi vrut sa dea altii pentru mine? Fereasca Domnul sa ajungem sa depindem de altii, ca vad ca sanse....sunt chiar trista in acest moment..dar va jur ca nu ma las..cu fete ca dantje, riara, ancuta, lucia, motanik, slippers..si doamne cate mai sunteti...va iubesc pe toate si stiu sigur ca nu o sa moara Bella

http://bella.netfirms.com/index.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

TELEDON = 15 EURO
gheata e sparta, Ancuta06,si primii bani au ajuns la mine,sper sa incalzeasca mai tare atmosfera.
Riara,ma bucur ca ne-ai descoperit,cu cat mai rapid cu atat mai bine,,am auzit ca esti fata descurcareata...suntem contra cronometru.
Haideti fetelor,numai impreuna vom reusi,sa-i dam posibilitatea Bellei sa vada ce minunata e lumea asta si cati oameni inimosi are.

TELEDON PENTRU BELLA


mesaj initial:
Apel catre cei din Europa,dar nu numai.
Fac apel la voi din dorinta de a ajuta un suflet de copil care la numai 2 luni are nevoie de o operatie de banding.Zilele fetitei se masoara in euro ,10 000 euro sunt necesari pentru salvarea Bellei.Operatia nu poate fi facuta in Romania,din motive bine stiute de fiecare dintre noi.Bella a fost acceptata la spitalul din Belgia dar operatia costa 10 000 euro.Fiecare clipa din viata Bellei inseamna 1 euro.

http://bella.netfirms.com/ro.htm
aici e poza (pozele) Bellei,si detalii despre ea.

Haideti sa-i ajutam pe cei care vor sa-i ofere caldura sufleteasca,ceea ce inseamna o familie,iubire :Rodica si Adi

Acelora dintre voi carora le este mai usor sa trimita bani in plic,"felicitare",poate s-o faca pe adresa mea.
Da-ti-mi un pm si va dau adresa.
FIECARE EURO ( SI ALTA MONEDA) CONTEAZA !!!

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

TELEDON AZI 21 AUGUST =25 EURO


Au reactionat :Motanik,Iren,Carmi,Oanagabriela(si Canada e cu noi....)....multumiri
Ni s-a mai alaturat o fata cu inima mare:Danyce Multumim .

SALVATI-O PE BELLA


TELEDON PENTRU BELLA

Apel catre cei din Europa,dar nu numai.
Fac apel la voi din dorinta de a ajuta un suflet de copil care la numai 2 luni are nevoie de o operatie de banding.Zilele fetitei se masoara in euro ,10 000 euro sunt necesari pentru salvarea Bellei.Operatia nu poate fi facuta in Romania,din motive bine stiute de fiecare dintre noi.Bella a fost acceptata la spitalul din Belgia dar operatia costa 10 000 euro.Fiecare clipa din viata Bellei inseamna 1 euro.

http://bella.netfirms.com/ro.htm
aici e poza (pozele) Bellei,si detalii despre ea.

Haideti sa-i ajutam pe cei care vor sa-i ofere caldura sufleteasca,ceea ce inseamna o familie,iubire :Rodica si Adi

Acelora dintre voi carora le este mai usor sa trimita bani in plic,"felicitare",poate s-o faca pe adresa mea.
Da-ti-mi un pm si va dau adresa.

www.theinterviewwithgod.com

Dantje & Martijn
FIECARE EURO ( SI ALTA MONEDA) CONTEAZA !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

ancuta06

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Scuze Gabi ca ma misc incet,dar nu prea am timp sa intru mereu.Pe cuvint ca intru aici sa ma uit numai la subiectul cu Bella si la Japonia,nu mai am timp de nimic altceva.Eu am strins asa,de la Nshiro 50 dolari,de la Ella 25 dolari,desora mea 50 dolari,mi-a promis si Eli si Knikoleta ,le-am data adresa,deci sint pe drum.Miine trimit mail la toata Japonia si la Romania care o stiu.Fii sigura ca nu o vom lasa pe Bella ,sintem cu trup si suflet alaturi de voi.Sint absolut sigura ca Bella va tri,atita oameni se zbat pt ea si pt voi,pt ca sinteti niste oameni minunati.Cind am veste de la fete,adica bani in mina sa fiu sigura anunt.Va iubesc mult de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Dantje,nu te supara dar o sa copii mesajul tau si o sa-l trimit la japonici,este ok?Numai cind citesc ca viata Bellei se masoara in 10 mii de euro,ma apuca plinsul,dar reusim noi.Te pup si o sa incerc sa intru mai des sa fie subiectul pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Pashosha,la "Surprize Surprize" ai incercat???Poate unele fete au vazut la surprize ,anul acesta,prin aprile o japonica,eu sint aia.As putea sa-i scriu reporteritei de acolo .Ce spui?Eu ii trimit totusi un mesaj.Va pup si o sa scriu pina nu mai pot,promit sa-l tin pe prima pagina.

Mergi la inceput