Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Fetelor, ati facut subiectul asta varza cu postarile off topic. De ce nu ii urati Bellei toate cele bune pe subiectul de la umanitare, si sa-l lasati pe asta pt teledon?

Pt cele care i-ati dat sfaturi Riarei referitor la paypal, va pot spune urmatoarele:

Pt. adinan: Daca si-a facut un cont la care a atasat o carte de credit, nr de CC respectiv nu-l poate folosi decat prin contul respectiv. Deci, nu poate incerca sa plateasca cu acel CC fara a se inregistra, ca si cum nu ar avea cont, pt ca-i va aparea mesaj ca respectiva CC este deja inregistrata la un cont.

MLDiana, Se poate face transfer din contul bancar curent, catre respectivul cont de paypal, si asa va avea fondurile care sunt necesare pt a face transferul. Codul despre care spui ca trebuie sa-l adauge se refera la ultimul CC statement, si nu are legatura cu activitatea paypal. Asa se verifica insa CC-ul respectiv.

Riara se pare ca este depasita in incercarea ei de a transfera prin paypal. Insa banii pe care i-a strans sunt stransi, si poate incerca orice alte modalitati de a transfera banii la bella, posibilitati care-i sunt mai la indemana. Nu vad urgenta in a ajunge la destinatie imediat, atata timp cat nu s-a strans suma totala necesara operatiei. Eu va inteleg ca incercati sa-i dati sfaturi, dar faceti-o in cunostinta de cauza. Nu o incurcati mai mult. Sper ca nu mi-ati luat-o in nume de rau.

Ancuta 17+ & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MLDiana spune:

Ancuta nu vreau sa te contrazic ,tu se pare ca sti mai bine.
Intre timp s-a rezolvat problema deci nu mai e nevoie sa ne contrazicem si sa "vorbim" off topic ca sa nu se faca subiectul "varza cu carne".Scuze pentru incercarea de a ajuta si nu da sfaturi ,ca din cite stiu nu am dat.
Oricum sa-i uram Bellei multa sanatate si pentru fetele care string banii," nu renuntati, faceti un lucru minunat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Fetelor ,va multumesc mult de tot la toate...Pay Pal-ul ma depaseste complet asa ca am hotarit cu fetele din Japonia sa-i trimitem prin posta ,la Pashosaha,pt ca adresa ei o stiu.Pina acum am strins 84 500 de yeni,in jur de 610 euro,ii am in mina...acum mai astept de la incao o fata care m-a rugat sa o astept si pe ea si ii trimit cind ii am in mina pe toti.In dorinta prea arazatoare de a o vedea pe Bella sanatoasa,as fi vrut sa trimit cit mai repede,repede,chiar daca sint putini,eu m-am zbatut si am vb cu fetele,ele m-au ajutat,asa ca va rog sa intelegeti dorinta mea de ai trimite cit mai repede,pt ca stiu ca este o viata in joc.Acum sint prea suparata si nu pot vb cooerent,dar va rog sa ma credeti ca intentia este buna...Da bunule Dumnezeu sa se faca Bella bine,la cit m-am chiunuit sa-i string nu sper decit sa o vad pe Bella sanatoasa.Va multumesc inca o data si mii de scuze ca m-am abatut de la topic.Astept cu nerabdare vesti despre ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Lili esti nemaipomenita..bravo fetelor si multumesc tuturor de ajutorul fantastic..SI 1 LEU CONTEAZA..

am postat noutati despre Bella si doctori la umanitare.c.ititi acolo..
Dantje, pana intri tu ...FACEM NOI TELEDON CU TOATE ROMANCELE INIMOASE SI CU SUFLET DE MAMA[] rIARA, TRIMITE BANII PRIN POSTA SI GATA CU NERVII..ORICUM VIN SUNT BINE VENITI..EU SPER SA AJUNGA..DE LA rALUCA NICI AZI NU I-AM PRIMIT..TE ROG VERIFICA SA NU RAMAI SI TU FARA EI

intrati la umanitare, intrati la teledon , produse noi..va pup

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

TELEDON AZI 8 SEPTEMBRIE = 839 EURO



S-a mai efectuat o plata paypal,teledonul a ajuns in America,multumim D-neiEmanuela V. ,multumim ca luptati cu noi pentru salvarea unui suflet din ghearele mortii.

TOTAL =2378 EURO



Aici a ramas Dantje..hai fetelor sa continuam...sunt sigura ca si acum cat Dantje e pe drum catre Romania, intra banuti pentru Bella...multumim oameni cu suflet..LILI, poate ar trebui sa iti urmam exemplul toate..asha mai invatam cate ceva..

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Am primit 500 000 lei de la o prietena a mea....multumim frumos Madalina ...adaugam la suma...haideti fetelor, o luam pe urma lui Lili ang? Mergem cu cheta?

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Gabi ,nu trimit banii in plic ci ii pun prin posta telegrafic,si vor ajunge in sase zile,sper.In plic sigur dispar,am fost patita,dar telegrafic nu-i nici o problema.Eu trimit asa bani in Ro de ani de zile,sigur vor ajunge.Am sa o astept si pe Hannan si apoi ii voi trimite.Iti voi scrie un pm cind ii pun la posta,sa-ti dau si nr de inregistrare.Sanatate Bellei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

bravo RIARA

uite asha ne indreptam catre 3000 EURO...BARVO FETELOR

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

Asa cum am promis aveti mai jos lista persoanelor care au depus bani in conturile de la BRD rahova

lei : Gavris Mihai 50ron / 23.08.2005
Sofa Soft srl 10ron/ 26.08.2005
Banuta Florin 75ron/26.08.2005
Grosu Roxana 35ron / 30.08.2005
Vasile Morostes 20 ron /31.08.2005
Niculae Cristian 400ron /31.08.2005
Marinescu Dana Cornelia 15ron/05.09.2005
Antohi Ioana - Vaslui 50ron/12.09.2005

euro : Morodan Teodora - Cluj - 50 euro ( Patri?) /06.09.2005

Le multumim foarte , foarte mult tuturor , are dreptate pashosha , fiecare leut conteaza !

Am postat noutati despre Bella la ajutor umanitar !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

TOTAL 655 RON
50 EURO


MULTUMIM MAMICI SI TATICI CU SUFLET....OAMENI DE OMENIE

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput