Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

fete minunate, mamici de pui frumosi...de azi ..DECLAR OFICIAL CA INCEP MAREA BATALIE....
Oamenii au venit din vacante, gata nu mai discut...in aceasta noapte dau iama in fundatiile din romania...sa vedem ce iese....maine dau iama in cele de prin italia...adinan se ocupa de franta..cine ce mai doreste sa faca..cu ce sa ne mai ajute..?
va multumesc din inima...
BELLA TREBUIE SA PLECE LA SFARSIT SEPTEMBRIE

VA ROG SA VA RUGATI PENTRU SABINA..MAINE O OPEREAZA....

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

TELEDON AZI 5 SEPT = 779 EURO



TOTAL = 2318 EURO

Am mai primit banuti de la lexi(Claudia),pupici tie americanca cu suflet mare,doi domni inimosi,pupici si d-lor,D-l Marian C,si D-l Valentin M,multumim domnilor cu suflet mare.

NUMAI IMPREUNA VOM REUSI
http://bella.netfirms.com/ro.htm

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

hosen , bine ai revenit, chiar nu stiam ce e cu tine...Multumim mult pentru banuti...

Riara TE ROG TRIMITE BANII IN CONTUL IN EURO DACA NU POTI SA REZOLVI PRN PAYPAL...nu conteaza pana la urma cum sau ce..ideea este ca trebuie sa ii avem stransi..deja dantje vine cu banii in Romania..si ar fi bine sa ii avem pe toti..
sau fetele din Japonia care stiti cum se trimite prin paypal..va rog mult ajutati o sa trimita si ea banutii

TE ROG DA NE SI NOUA UN TOTAL IN YENI , CA II FACEM NOI IN EURO...NE-AI PIERDUT PE DRUM CU SUMA...si de asemena daca nu iti este greu si nu te superi , da-ne si numele celor care ati donat ca sa va punem pe site ul Bellei..meritati multumiri si pupici pentru gandul vostru la Bella de asha de departe

off the record...sunt tuta rau la treaba cu pay pal....

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

quote:
Originally posted by beatriced

Adinan am reusit sa fac ceva! vezi daca este bine si pe unde mai vezi ceva spune-mi ca mai corectam... Pe 10 septembrie voi veni in Ro, eventual sa-mi spui pana atunci...

Mami de Alex mâncăcios

Pozici ; www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49885" target="_blank">Povestea nasterii micului Alex si Evolutia lui Alex


Beatrice



Beatrice, ai facut o multime !!! Multumiri pe masura !

Incerc sa ma incarc astazi citeva din textele pashoshei de pe forum ...

daca cineva vrea sa se ocupe de incarcatul textelor esentiale (in care pashosha da dea vesti ..) pe beingbella.canalblog.com (e vorba de copy-paste...) eu sint mai mult decit fericita..ma ramas la data de 17 iulie si nu este nimic intre 17 iulie si 2 septembrie ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Pashosha am vorbit cu Riara,si taxa e destul de mare ca banii sa fie trimisi prin banca,deci cel mai simplu e paypal-ul, Riara asteapta un nr de trimitere si dupa aceea ii vireaza,am inteles ca Eli si Beatrice au ajutat-o,multumiri...
Recunosc ca si mie mi-a dat de furca paypal-ul Riara deci nu te ingrijora,pana la urma reusesti.
Adinan,nu pot sa-ti dau nici o suma de la Riara,deoarece inca nu am primit banuti de la ea,cum stiu ceva strig in gura mare.

SALVATI-O PE BELLA.
http://bella.netfirms.com/ro.htm

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatriced spune:

Adinan, pai mai zi-mi pe unde mai trebuie corectat ca se rezolva, nu este nici o problema atata timp cat mai am ceva timp pana sambata, cand plecam!...

Mami de Alex mâncăcios

Pozici ; www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49885" target="_blank">Povestea nasterii micului Alex si Evolutia lui Alex


Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Dantje, Pashosha. ..au inceput sa apara ecouri de peste mari si tari cum ca unora le est eteama sa doneze cu carte de credit prin paypal.
ar trebui data o adresa unde s epot trimite money orders sau spun daca se pot elibera cecuri si money orders pentru conturile date e site si unde se pot trimite.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Am depus si eu azi 50eur, direct in cont, cred ca se vad,nu? Ma simt f bine ca pot si eu s-o ajut pe frumusica de Bella, si m-as bucura sa fie cat de multi cei care-o fac!!!Cat mai e pana la operatie?
Pupici

patri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Patri multumim tie romanca inimoasa,si multi pupici tie pentru mana intinsa Bellei.

Adinan,nu stiu m-ai bagat in ceata,deci adresa mea circula prin toata lumea ....crede-ma chitante ,cecuri si alte money orders n-am de unde sa dau....ieri am primit bani prin paypal 100 euro de la un domn Marian C,30 euro de la alt domn Valentin M,care nu m-au intrebat daca le eliberez chitante,cecuri si mai stiu eu ce....parerea mea este ca cine vrea sa doneze doneaza,aceeia care vor chitante cred ca vor gasi intotdeauna ceva sa intrebe,si nu cred ca vor dona vreodata.
Crede-ma ca acesti domni nu m-au intrebat nici daca am primit banii,si inca nu stiu dar cred ca doresc sa ramana anonimi.Am mai primit bani de la persoane aflate in celalalt capat al pamantului care au dorit sa fie anonimi,si la fel nu au intrebat de chitante...

Deci in concluzie cei care vor sa doneze doneaza din dorinta de a ajuta un suflet in suferinta,nu de a primi lauri,sau...(o fii ceva in neregula cu logica mea),oricum acolo sus se marcheaza tot.
Zilele fetitei sunt numarate si noi vorbim de chitante, money orders...sau mai stiu eu ce...
Dantje & martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



dragi tatici, va multumim din suflet...patri, sa stii ca esti prima care ai atacat contul in euro al Bellei...cinste tie....te sarut si mersi ..ma rog pentru toti romanii care sunt alaturi de noi...
adina, stiu ca te referi la fetele din australia...o sa vorbesc si eu cu ele sa vad care e problema...or fi ele mai fricoasa...mai sunt si oameni din astia..

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput