Teledon pentru Bella

Teledon pentru Bella | Autor: Dantje

Link direct la acest mesaj

Apel catre cei din Europa,dar nu numai.
Fac apel la voi din dorinta de a ajuta un suflet de copil care la numai 2 luni are nevoie de o operatie de banding.Zilele fetitei se masoara in euro ,10 000 euro sunt necesari pentru salvarea Bellei.Operatia nu poate fi facuta in Romania,din motive bine stiute de fiecare dintre noi.Bella a fost acceptata la spitalul din Belgia dar operatia costa 10 000 euro.Fiecare clipa din viata Bellei inseamna 1 euro.

http://bella.netfirms.com/ro.htm
aici e poza (pozele) Bellei,si detalii despre ea.

Haideti sa-i ajutam pe cei care vor sa-i ofere caldura sufleteasca,ceea ce inseamna o familie,iubire :Rodica si Adi

Acelora dintre voi carora le este mai usor sa trimita bani in plic,"felicitare",poate s-o faca pe adresa mea.
Da-ti-mi un pm si va dau adresa.
FIECARE EURO ( SI ALTA MONEDA) CONTEAZA !!!

Dantje & Martijn


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Dantje, activeaza-ti optiunea de PM, ca nu e activata la tine.

Si, cand ai reusit, trimite-mi si mie adresa.


Ancuta 14+ & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

primul plic va fii la destinatie curand......Ancuta 06

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Rog un moderator sa faca si acest subiect sticky, avand in vedere ca este important sa se stranga banutii cat mai repede.

Multumiri

Ancuta 14+ & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu vreau adresa ca de cand ma tot chinui sa fac sa ajunga niste banuti la Bella...
Pls, dantje, da-mi si mie un pm sa trimit pliculetul..

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

inca o fata cu inima mareeeee Iren


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mama mia ce rapida esti, nici bine nu am scris...
Luni pleaca pliculetul de la mine. Numai bine si la cati mai multi banuti!!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Motanik ,Carmi


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

sunt pe baricade.....

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Buna seara,
citesc si imi dau lacrimile, caci doar eu am gasit o pe Bella.
ORFANA SI MALFORMATA
Asta mi-am spus cand am gasit o. Iata ca Dumnezeu a vrut insa ca totata nesansa ei sa devina noroc...Doi oameni minunati vor sa o adopte in ciuda problemelor ei de sanatate...zi de zi ne apropiem de momentul operatiei..totul depinde de noi..de cei 10 sau 20 dolari care poti sa ii dai...o apropie pe micutza noastra Bella de ziua operatiei...pana si spitalul Saint Luc o ajuta...ei prin fundatia cu care colaboreaza, sponsorizeaza ceeaceeste peste 10 000 euro..nu este minunat...nu merita si Bellao sansa sa traiasca...? Va rog mult de tot, si 2 euro daca aveti si nu va deranjeaza, ajutati-ne sa ii salvam viatza, caci ea va va multumi intr o zi, iar mama eiadoptiva, se roaga in fiecare seara pentru toata lumea care este alaturi de noi, fie si numai cu sufltul...
Dantje, iti multumesc din inima ca te ai mobilizat...te rogmult cand vii cumpara niste carti in engleza despre heart desease, sau heart malformations ..sau orice gasesti in domeniu..
Bella trebuie operata cat se poate de repede , caci deja au externat o si mi-e frica sa nu faca reo criza acasa...
ganditi-va la ea va rog..ganditi-va cu sufletulcaci sunteti parinti...

http://bella.netfirms.com/index.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

moderatorii, imi cer scuze, darne puteti ajuta cu postarea subiectului cumva vizibil...sa putem ajuta acest mic suflet? Nu este copilul meu dar este un suflet si masimt responsabila ca mie mi-a dat o Dumnezeu in brate...va rog mult, poate scoatem prezentarea unei suzete in fata si punem poza Bellei si nr de cont...va rog uitati-va la ea....e un copil..oricui i se putea intampla...

http://bella.netfirms.com/index.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput