Scorpiutzele - pe unde sunt ? (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

mina,pai mai e week-endul asta.trageti si voi o fuga la sinaia,sambata,incropiti un picnic.hai,mai,ca se poate.aaa,si nu uita,papanasi as vrea si eu.ufff,de ce sunt asa departe??
elena,bine ca e serviciul.timp sa ai.lasa ca se rezolva toate.stiu cum e cu prietenii,si eu am avut astfel de surprize de la niste colege din facultate.oricum,luna septembrie va fi luna lui popica,si apoi dariuta.tragem o linie de pui de scopriutze.si-apoi umblam cu tricourile prin toate orasele tarii.daria se admira asa de mult ieri pe site.tare narcisista fata asta.
danitin,nu-i bai.la fel gandesc si eu.cum am zis mai sus,fiecare in cate o luna.e normal sa o sustinem pe luana acum,mai are un pic.
la multi ani,sotiorului!!!sa fii sotie cuminte si sa pregatesti un toooooort mare.mai,ce-i cu poftele astea?
ziceai de scantei,pai tare nazdravana e micuta ta.sa va traiasca!!!!

Ema

Zilele Bistritei


Calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti fete,
Dragelor,am capatat o raceala "super faina" de imi vine sa mor de ciuda....Ma enerveaza sa fiu racita - sa fiu bolnava rau ma termina psihic...Nu-i bai,ca i-am dat cu zeama de usturoi la greu si paracetamol si sper sa treaca...Deja azi mi-a fost mai bine.....hehehehe.....smecherutelor,sa nu imi spuneti sa incerc si aspirina saracului...hehehehehehe....ca am luat si d-aia,poate de aceea mi-e mai bine....
Ema,am vazut carliontata de Daria....Azi am votat una din fetele Luminitei,pe cea marisoara si pe ginerelu' George al Elenei si inca o fetita a unei alte forumiste....Promit sa dau maine vot si la Daria...
Monica,astia cu tembeliziunea uneori mai tembelizeaza....Lasa-i draga mea sa spuna ce vor ei si tu vezi de ale tale....Ce daca spune asa?Au mai spus ei cate in Luna si in stele si tot nu a fost ca ei....
Mina,mai spart cu dulceata de trandafiri....Engage si la mine un borcanel,teleporteaza,ca mor de pofta!Dulceata de trandafiri si cu aia de cirese negre amare sunt moartea mea...Ce ai facut pan' la urma:clatite sau papanasi?
Elena,acum doua minute Luana era tot a doua,ca copilasul care e primul are cu aproape 200 de voturi mai mult....Oricum,multumesc mult de voturi....sa vedem ce-o fi pana la 1 septembrie...Pupam roscovanu' frumos!Apropos,ce cauta George in ciubar?
Danitin,Lori e o simpatica....N-ar mai fi copilarie daca nu ar face si traznai,nu?Tare dulci sunt copilasii astia cand fac prostioare si pe urma te privesc cu niste mutrite nevinovate.....Iar cu ce scrie in astre de zodii...hm....e o chestie generala....Ca drept dovada ca nici la tine nu se nimereste,ca la multi altii...Eu m-am inteles excelent cu barbatii leu....
Scorpiute,va las acusica...Mai postez ceva si fug s-o culc pe mandra concurenta....Va pup pe toate si sa aveti parte numai de bine si sa fiti iubite!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fetelor, nu mai vorbiti de clatite si papanasi ca mor de pofta.

albumul meu
poze noi
la plaja
Adriana & Razvan(01.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fetelor, nu mai vorbiti de clatite si papanasi ca mor de pofta.

albumul meu
poze noi
la plaja
Adriana & Razvan(01.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, fetelor !
Vad ca v-am starnit rau cu siropul meu de zmeura !
Papanasi cu branza...vreau si eu !
Da, e fain la noi ca e padurea aproape, poti s-o iei si la picior, nu-ti trebuie neaparat masina.
Emma, bine zici cu voturile ! S-o votam luna asta pe micuta scorpiutza, Luana, caci a fost prima inscrisa in concurs.
Luana
Danitin, la multi ani fericiti, leului tau, alaturi de tine si Lori !
syd, ce mai faci ? Ai ramas fara net, oare ?




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099" target="_blank">bb Sabina - intre viata si moarte
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52612" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Unde e reteta de papanasi ca vreau si eu????

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Fetelor, nu voi avea net acasa, ce ma fac fara? Pana vineri cred, dar e muuuult!
Luana va iesi invingatoare, sunt convinsa, ca doar de aia se lupta acolo! Azi am intrat si am vazut-o pe primul loc, apoi iar pe 2, dar... importanta e ziua de 31 august, nu?
Hai ca ma deprim, ce ma fac fara net acasa? Ma apuc sa scriu memoriile cred! Sau ma apuc de gatit, ca va vad tare in forma azi cu ideile de mancaruri!
Numai bine, va pup, Elena

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890&whichpage=1" target="_blank">Povestea Sabinei - are nevoie de noi

Mami ”de George”

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

hellene, eu am stat 2 saptamani fara net.nu e chiar asa rau.prea ne-a intrat in sange net-ul asta.te mai relaxezi un pic.

albumul meu
poze noi
la plaja
Adriana & Razvan(01.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Buna scorpiutzelor!!
Va salut pe fuga mi-i s-au trezit plozii,nu stiu ce au dar nu au prea dormit deloc mai ales Daria e tare maraita. Abia a adormit si cred ca nici jumatate de ora n-a tinut-o. Or fi si dintosorii aia care nu mai vor sa iasa ca tare agitata e in ultima vreme!!
azi e ceva mai frumos afara asa ca ne pregatim de iesit in parc.
Pe diseara, daca am pace
Va pup pe toate
O zi buna


http://pg.photos.yahoo.com/ph/miraklucker/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetele, va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine, dar tot suparata sunt...sigur am pierdut ultimul tren cu stirea asta...nu ne mai da nimeni atatia bani pe apartament incat sa ne cumparam terenul, si ca sa dau apartamentul si sa mai pun si bani...nu merita.
danitin, la multi ani sotiorului tau, sa fiti fericiti impreuna

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput